مبل راحتی

با انواع مبلمان در شرکت تولیدی مبل لونا آشنا شوید

انواع مبلمان در شرکت تولیدی مبل لونا - مبلمان راحتی و چستر و نیمه کلاسیک

با انواع مبلمان لونا آشنا شوید

با انواع مبلمان در شرکت تولیدی مبل لونا آشنا شوید: آشنایی با مبل های تولیدی شرکت مبل لونا و همچنین معرفی انواع مدل های مبلمان راحتی و چستر و نیمه کلاسیک و نیمه سلطنتی جدید شیک ترک

 

مبلمان یکی از المان‌های اصلی منزل آرائی و زیبا سازی در هر خانه است. سبک دکوراسیون خانه هر چه که باشد یکی از انواع مبل راحتی ، مبل چستر و مبل نیمه کلاسیک تولید شده در شرکت تولید مبل لونا بهترین پیشنهاد ماست تا در گوشه‌ای از منزل تان چشم نوازی کند.

در گذشته ایفای نقش مبلمان به عهده پشتی‌ها بود. پشتی‌ها دور تا دور خانه چیده می‌شدند و برای استقبال از مهمان یا افراد خانواده آماده بودند.

در گذشته مبلمان به خصوص مدل  نیمه سلطنتی بیشتر در خانه قشر مرفه و افراد متمول دیده می‌شد، بعدها طبقه متوسط حداقل یک دست مبل راحتی شرکت لونا را در خانه داشتند. با گذشت زمان و تغییر سبک معماری خانه‌ها و گرایش جامعه به سکونت در خانه‌هایی با متراژ پایین نحوه چیدمان مبل مطرح شد، خانه‌ها نسبت به گذشته کوچک‌تر شده بودند و چیدمان مبل باید به گونه‌ای می‌بود که حجم زیادی از فضای خانه اشغال نشود و رفت و آمد راحت باشد؛ بنابراین انواع مبلمان شرکت تولیدی مبل لونا می تواند بهترین زینت دهنده منزل شما عزیزان باشد.

در سال‌های اخیر انواع مبل راحتی ، مبل چستر و مبل نیمه کلاسیک تولید شده در شرکت تولید مبل لونا  با افزایش  تنوع و چشمگیری عالی زینت هر خانه و کاشانه شده است و تغییر مبل خانه با یکی از انواع مبلمان جدیدی که هر روز در بازار مشاهده می‌شود، بر تنوع زندگی می افزاید.

 

دسته‌بندی کلی انواع مبلمان شرکت لونا شامل:

  • مبل نیمه کلاسیک
  • مبل راحتی
  • مبل چستر

 

آشنایی با مبل های مدل نیمه سلطنتی، نیمه کلاسیک و راحتی و چستر:

 

مبل نیمه سلطنتی

غلو نکرده‌ایم اگر بگوییم که این روزها سبک دکوراسیون مدرن بیشتر از سایر سبک‌های دکوراسیون محبوب است و به تبع انواع مبلمان راحتی در سبک دکوراسیون مدرن بیشتر استفاده می‌شود. اما هنوز هم انواع مبلمان نیمه سلطنتی و سلطنتی انتخاب لوکس‌ پسندان است. ظرافت‌های زیبائی در چوب، طرح و جنس پارچه‌هایی که در انواع مبلمان سلطنتی به کار می‌رود، جلوه‌ای شیک، لوکس و مجلل به فضا می‌بخشد و به همین دلیل محبوب لوکس پسندان است.

سوالی که همیشه پرسیده می‌شود این است که تفاوت مبلمان استیل با مبلمان سلطنتی چیست؟ این دو مبلمان هیچ تفاوتی با هم ندارند و دلیل نامگذاری مبلمان سلطنتی به استیل به دلیل استایل خاص و ظرافت آن بود و کلمه استیل از واژه انگلیسی استایل گرفته شده است. بنابراین منظور از مبلمان استیل همان سلطنتی است.

 

 

مبل نیمه کلاسیک

مبلمان نیمه کلاسیک یکی از سبک‌های قدیمی و اصیل است، این سبک از مبلمان تلفیقی از مبلمان راحتی و استیل است. ظاهر سلطنتی و لوکس را از مبلمان استیل و راحتی را از مبلمان راحتی وام گرفته است. بسیاری مبلمان کلاسیک را با سلطنتی اشتباه می‌گیرند، در حالی که این دو سبک مبلمان کاملا با یکدیگر متفاوت است. به مبلمان کلاسیک مبلمان نیمه استیل نیز می‌گویند.

در ساخت انواع مبلمان کلاسیک مانند سبک استیل یا سلطنتی انواع چوب گردو، راش، توسکا و … به کار رفته است ولی میزان چوب آن نسبت به سبک استیل کمتر است. مبلمان کلاسیک برای افرادی که به دکوراسیون لوکس و مجلل علاقه دارند ولی از شلوغی مبلمان استیل به دلیل حجم زیاد چوب و منبت نمی‌پسندند انتخاب مناسبی است.

 

مبل راحتی

همانطور که اشاره کردیم مبلمان کلاسیک و استیل معمولا انتخاب لوکس پسندان است و طرفداران دکوراسیون مدرن این سبک مبلمان را نمی‌پسندند. طرفداران دکوراسیون مدرن از انواع مبل راحتی جدید در دکوراسیون منزل استفاده می‌کنند. افرادی که انواع مبلمان لوکس مانند استیل و کلاسیک را انتخاب می‌کنند. حتما یک دست مبلمان راحتی مانند یک کاناپه سه نفره در کنار چیدمان مبلمان استیل دارند.

مبلمان راحتی همانطور که از نام آنها پیدا است، ساختار نرم و راحت دارند و برای استفاده در طول روز و استراحت مناسب است. برعکس مبلمان استیل و کلاسیک که در ساخت آنها چوب قالب است، در ساخت انواع مبلمان راحتی پارچه و فوم قالب است.

مبلمان راحتی به نسبت انواع مبلمان دیگر مانند استیل و کلاسیک فضای کمتری را اشغال می‌کند و برای دکوراسیون خانه‌های متراژ پایین مناسب‌تر از انواع دیگر مبلمان است. تنوع رنگ و مدل در این سبک مبلمان بسیار است. مبلمان راحتی در قالب ۷ نفره و شامل کاناپه سه نفره و دو نفره و دو مبل است.

 

مبل چستر

مبل چستر به راحتی از دیگر انواع مبلمان راحتی قابل تشخیص است. چیزی که مبلمان سبک چستر را از دیگر مدل‌های مبلمان متمایز می‌کند، لمسه دوزی‌های روی تکیه‌گاه و دسته است. این لمسه دوزی‌ها خیلی از افراد را به یاد لحاف‌های قدیمی که عموما قرمز رنگ بودند، می‌اندازد. مدل چستر به دستور یک نجیب‌زاده انگلیسی به نام ارل چسترفیلد طراحی شد، او می‌خواست مبلی داشته باشد که چروک نشود.  مبل چستر با پارچه و چرم ساخته می‌شود، چسترفیلد چرم بیشتر در فضاهای رسمی و چسترفیلد پارچه‌ای در چیدمان مبل دکوراسیون مسکونی به چشم می‌خورد. معمولا از رنگ‌های تند در ساخت چستر استفاده می‌شود و کمتر رنگ‌های خنثی در مدل چستر دیده می‌شود. البته چستر برای علاقه‌مندان مبلمان سفید و خنثی هم مناسب است.

 

شرکت تولیدی مبل لونا توانسته در تولید مبل های جدید نیمه کلاسیک و مبل راحتی و مبل چستر جدید با استاندارد زیبا ،شیک و مدرن با قیمت بسیار رقابتی موفق ظاهر شود. بطوری که با راه اندازی وب سایت بسیار عالی خرید ساده و راحت، خرید اینترنتی و فروش آنلاین را توسعه دهد.

از فروشگاه اینترنتی وب سایت لونا به آدرس www.Lunasofa.com برای دیدن مبلمان خانگی و اداری مراجعه نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *