مبل چستر

خرید آنلاین مبل از تبریز

خرید مبل آنلاین

خرید آنلاین مبل از تبریز

کلان شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی، و یکی از بزرگترین و با قدمت ترین شهرهای کشور است. قدمت شهر تبریز به حدود 4500 سال پیش می رسد؛ تبریز مورد توجه بسیاری از پادشاهان ایران بوده است به طوری که تبریز طویل المدت ترین پایتخت ایران بوده است.کلان شهر تبریز یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی کشور است به در زمینه سیاسی نقش چشمگیری داشته مانند انقلاب مشروطه و انقلاب اسلامی که نقش اساسی را ایفا نموده است، کلان شهر تبریز در زمینه هایی همچون اقتصادی و صنعتی جز شهر های پیشرو و قطب ها بزرگ بوده است و دارای بیش از 100 برند معتبر در زمینه هایی همچون صنایع تولیدی سنگین و سبک، صنایع غذایی و صنایع دستی مانند فرش و چرم است. کلان شهر تبریز سومین شهر بزرگ ایران است که حدودا جمعیتی بالغ بر یک میلیون و ششصد هزار نفر دارد. مردم کلان شهر تبریز مردمی بسیار مهمان نواز و مهربان می باشند.
کلان شهر تبریز از نظر آلودگی هوا جز رده های نخست است که به دلیل وجود صنایع بزرگ و مادر در اطراف شهر و همچنین وجود نیروگاه می باشد و هم چنین ورود ریز گرد ها از کشور عراق و ریز گرد های دریاچه ارومیه می باشد؛ از معضلات و مشکلات دیگر شهر تبریز وجود ترافیک خودرو ها است که در آلودگی هوای تبریز نیز بی تاثیر نیست؛ همه این موارد و همچنین روند دیجیتالی و اینترنتی شدن اکثر کسب و کار ها باعث می شوند که مردم کلان شهر تبریز به خرید غیر حضوری و اینترنتی علاقه مند شود؛ و اکثر خرید های خود از جمله وسایل مورد نیاز منزل از کوچک ترین مانند: حبوبات و غلات مورد نیاز در آشپزخانه تا بزرگترین مانند:

مبلمان های چستر، راحتی و یا کلاسیک را به صورت اینترنتی و به راحتی چند کلیک انجام دهند.


مزایا خرید غیر حضوری مبلمان در تبریز

مبلمان از بزرگترین و تاثیرگذارترین اجزا دکوراسیون می باشد، و اگر به صورت اصولی و صحیح انتخاب شود تاثیری شگرف و زیبایی دو چندان به دکوراسیون منزل اضافه می نماید.
امروزه مردم مهربان و خون گرم تبریز به دلیل برخی از معضلات شهری همچون آلودگی هوا و وارونگی هوا که به طور عمده در زمستان ها اتفاق می افتد، ترافیک شهری و بیماری کرونا تمایل به خرید غیر حضوری و آنلاین از فروشگاه های معتبر اینترنتی مبلمان را دارند. خرید غیر حضوری مزایا بی شماری دارد که به اختصار به چند مورد می پردازیم.
در خرید غیر حضوری امکان مشاهده مشخصات کامل مبلمان و متریال های مورد استفاده در مبلمان مانند: جنس اسکلت، جنس چوب بکار رفته، نوع و کیفیت اسفنج و فوم در قسمت توضیحات مبلمان قابل دسترسی می باشد.
در خرید غیر حضوری با حذف هزینه های اضافی و جانبی مانند: هزینه بنزین و یا هزینه تنقلاتی که ممکن است خریداری شود، صرفه جویی می شود.
در خرید غیر حضوری و اینترنتی امکان دسترسی به تعداد نا محدودی از طرح ها و رنگ های مبلمان به راحتی چند کلیک وجود دارد.
شما می توانید در خرید غیر حضوری مبلمان خود را به راحتی با انواع دیگر مبلمان و طرح های دیگر مقایسه و سپس خرید را انجام دهید.
طبیعتا صنعت مبلمان بحث تخصصی می باشد و امکان دارد با برخی از اصطلاحات آن آشنا نباشیم، در خرید غیر حضوری می توانیم اطلاعاتی را در ضمینه نام و کیفیت متریال های بکار رفته در ساخت مبلمان و برخی از اصطلاحات صنعت مبلمان کسب کنیم.
در خرید غیر حضوری و اینترنتی می توانید از نظرات خریداران قبلی را در مورد مبلمان انتخابی، آگاه شوید. فروشگاه های اینترنتی به صورت 24 ساعته و در 365 روز سال فعالیت دارند؛ و شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز که تمایل دارید اقدام به دیدن محصولات فروشگاه کنید و مبلمان انتخابی را خریداری نمایید.
شما در خرید غیر حضوری می توانید به آسانی سفارش خود را ثبت نمایید و در سریع ترین زمان ممکن مبلمان انتخابی خود را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.
در خرید غیر حضوری از کارخانه های تولید مبلمانی که سایت فروشگاهی دارند مانند کارخانه تولیدی مبلمان لونا محصول انتخابی خود را با حذف واسطه های با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری نمایید و در بسته بندی های ایمن درب منزل خود تحویل نمایید.


معایب خرید حضوری

در خرید حضوری زمان زیادی را درون ترافیک های شهری از دست می دهیم که علاوه بر افزایش هزینه بنزین باعث ایجاد آلایندگی و آلودگی در هوای شهر تبریز می شود، که با خرید اینترنتی می شود از آن جلوگیری نمود.
صرف زمان زیاد برای مشاهده مبلمان ها در فروشگاه های مختلف سطح شهر تبریز که هر کدام در قسمتی از شهر قرار دارند، و این امر طبیعتا نیازمند صرف توان بدنی فروان است که باعث ایجاد خستگی می شود؛ و در نهایت طرح های زیادی از مبلمان را مشاهده نخواهیم کرد.
عدم امکان مقایسه مبل های فروشگاه های سطح شهر در خرید حضوری.

در خرید حضوری نمی توانیم از متریال های بکار رفته در مبلمان آگاهی یابیم و اگر اطلاعاتی بدست آوریم در مقایسه با خرید غیر حضور بسیار کمتر است.
در خرید حضوری به دلیل خرید از واسطه ها و افزودن هزینه هایی همچون اجاره بها، برق و درصد فروش فروشگاه های سطح شهر هزینه نهایی قدری گرانتر خواهد بود. و در نهایت باعث ایجاد آلودگی و ترافیک های درون شهری می شود.

فروشگاه اینترنتی مبلمان لونا

کارخانه تولیدی مبلمان لونا که در ضمینه تولید انواع مبل های چستر، راحتی، کلاسیک و نیمه کلاسیک نامی معتبر وآشنای همگان می باشد. ما در کارخانه تولیدی مبلمان لونا معتقدیم انتخاب و دسترسی داشتن به مبلمانی خوب و با کیفیت حق همه ایرانیان است به همین جهت فروشگاه اینترنتی مبلمان لونا را به نشانی www.lunasofa.com را، راه اندازی نموده ایم تا حاصل سالها تلاش و تجربه خود را در بازار های ایران و جهان را در قالب مبلمانی با کیفیت و در بستر اینترنت در اختیار همه هموطنان گرامی خود به ویژه مردم عزیز و مهربان کلان شهر تبریز قرار دهیم.
امروزه اعتبار هر کارخانه تولیدی مبلمانی به مواد اولیه مورد استفاده در ساخت محصولات خود و مدل های بروز و شیک مبلمانی است، که دارد. کارخانه تولیدی مبلمان لونا با استفاده از مرغوب متریال ها مبلمان از جمله چوب های وارداتی روس و راش در اسکلت و کلاف مبلمان، استفاده از بهترین نوع فوم سرد و اسفنج در زیرکاری مبلمان های تولیدی مانند مبل چستر، مبل راحتی، مبل کلاسیک و نیمه کلاسیک و غیره ، استفاده از بهترین رنگ های ترک و همچنین استفاده از برترین پارچه های وارداتی در روکوبی مبلمان، اعتبار فراوانی در ضمینه
دوام و استحکام مبلمان های تولیدی خود کسب نموده است؛ همچنین کارخانه تولیدی مبلمان لونا با همکاری با بهترین طراحان مبلمان سطح کشور دارای بروز ترین و شیک ترین انواع مبلمان های چستر، راحتی و کلاسیک است.
مبلمان های تولیدی کارخانه مبلمان لونا دارای بالاترین سطح استحکام و دوام عالی می باشند، به طوریکه پس از استفاده سالهای طولانی از نظر استحکام و حتی ظاهر همانند روز اول خواهند بود؛ و در این راستا کارخانه تولیدی مبلمان لونا با داشتن ضمانت 18 ماهه و خدمات پس از فروش 36 ماهه باعث کسب اطمینان هموطنان گرامی و به خصوص مردم غیور و عزیر آذربایجان را در قبال کیفیت مبلمان و خرید غیر حضوری از کارخانه می شود.
مردم عزیز تبریز می توانند مبلمان انتخابی خود را با مناسب ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت به روش های زیر سفارش داده و در درب منزل دریافت نمایند.

راه های ارتباطی مبل لونا

سایت فروشگاهی: lunasofa.comwww.
مدیر فروش: 09149650876
مدیر فروش: 09146706280
شماره تلفن: 04436523793
آدرس ایمیل: Info@lunasofa.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *