مبل چستر

خرید مبل چستر

راهنما خرید مبل چستر

مبلمان بزرگترین و مهم ترین عنصر و جلوه شکوه و زیبایی در هر دکوراسیونی است. بنابراین باید در خرید آن دقت و وسواس خاصی بکار رود تا موجب زیبایی محیط، چه منزل و چه شرکت شود. مبلمان ها انواع مختلفی دارند مانند: مبلمان استیل و یا سلطنتی، مبلمان کلاسیک، مبلمان نیمه کلاسیک، مبلمان راحتی، مبلمان L شکل و مبلمان چستر که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. مبلمان چستر یکی از محبوب ترین مبلمان ها است که امروزه در اکثر خانه ها و شرکت ها و حتی هتل ها یافت می شود. مبلمان های چستر خود نیز دارای
انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشد، مانند مبلمان چستر ترک، مبلمان چستر فرانسوی، مبلمان چستر قایقی و غیره. به دلیل تنوع زیاد در مبلمان ها باید اطلاعاتی در مورد مبلمان ها مختلف و ویژگی های آنها و همچنین کیفیت آنها دانست. در این مطلب ما قصد داریم به موضوع مبلمان چستر بپردازیم و به سوالاتی همچون: کیفیت ساخت و متریال های بکار رفته در مبلمان چسترچیست؟ اندازه مبلمان چستر؟ پارچه مناسب برای مبلمان های چستر؟ و سوالاتی از این دست پاسخ دهیم.

نوع پارچه بکار رفته در مبلمان چستر

امروزه انواع مختلفی از پارچه های مبلی در بازار ها داخلی و خارجی وجود دارند که شرکت های تولید کننده مبل از آنها استفاده می کنند. پارچه های مبلی مانند: پارچه های مخمل، پارچه های گونی بافت، پارچه های پرز دار، پارچه های نانو، پارچه های پلی استر، پارچه های چرم مصنوعی و چرم. همه این انواع پارچه های مبلی را می توان به عنوان روکش در مبلمان چستر استفاده نمود ولی برخی پارچه های زیبایی دو چندانی به مبلمان چستر می بخشند و سبب تناسب مبلمان با دکوراسیون محیط منزل و یا شرکت شما می شوند. به طور معمول از پارچه های پرزدار مانند پارچه های مازراتی و پورش و با طیف رنگ خنثی برای دکوراسیون های منازل به ویژه دکوراسیون های مدرن استفاده میشود. از پارچه های مبلی مخمل تیره همراه با تزیینات طلایی برای مبلمان های چستر در دکوراسیون های سلطنتی استفاده می شود که جلوه ای با شکوه به مبلمان می بخشد. و در آخر از چرم های مصنوعی و طبیعی اکثرا برای دکوراسیون های محیط های اداری و شرکت های استفاده می شود زیرا حالت رسمی تر و لاکچری تری به محیط می بخشد. اگر تمایل به خرید مبلمان با روکش چرم دارید، روکش های چرم طبیعی انتخاب کنید و در صورت انتخاب چرم مصنوعی از کیفیت آن اطمینان حاصل فرمایید، زیرا روکش چرم با کیفیت پایین در مدت زمان کوتاهی پوسته پوسته می شود. برای کسب اطمینان خاطر هنگام خرید مبلمان چرم ضمانت نامه و تضمین جنس و کیفیت محصول را نیز از فروشنده بخواهید.


لمسه دوزی و دکمه های بکار رفته در مبلمان چستر

یکی از موارد که باعث زیبایی و شکوه و در عین حال باعث راحتی کاربر در مبلمان چستر می شود لمسه دوزی های مبلمان است. هنگام انتخاب مبلمان چستر به ظرافت و تقارن لمسه دوزی های مبلمان دقت فرمایید زیرا لمسه دوزی های نا متقارن باعث کاهش کیفیت و زیبایی مبلمان می شود. مورد بعدی که در جلوه بصری مبلمان تاثیر دارد و به نوعی مکمل لمسه دوزی های مبلمان چستر است دکمه های بکار رفته در مبلمان است؛ دکمه های بکار رفته در مبلمان چستر اکثرا از جنس روکش مبلمان است و در دسته ها، تکیه گاه و حتی در
نشیمن مبلمان چستر به کار می رود. دکمه های بکار رفته در مبلمان چستر باعث ایجاد فرورفتگی های در مبلمان می شود که این فرو رفتگی ها علاوه بر جلوه خاص و ویژه ای که به مبلمان می دهد سبب جریان هوا در هنگام استفاده کاربر می شود و از چروک شدن لباس و روکش مبلمان جلوگیری می کند.

استاندارد بودن مبلمان چستر و کیفیت مبلمان

در قدم اول برای اطمینان از راحتی و استاندارد بودن مبلمان چستر رو مبلمان نشسته و نرمی آنرا بسنجید، تکیه گاه مبلمان استاندارد در هنگام استفاده باید به طوری باشد که کمر شما را به طور کامل پر کند. نشیمن استاندارد مبلمان نشیمنی است که نه خیلی سفت با شد و نه خیلی نرم و همچنین باید به گونه ای باشد تا پس از استفاده شکل ظاهری خود را از دست ندهد. ارتفاع مبلمان استاندارد باید به گونه ای باشد که هنگام استفاده پاها نه خیلی خم شود و نه خیلی کشیده شود. امروزه مدل های زیبا و استانداردی مانند مبلمان چستر پانیذ و مبلمان چستر نانسی در کارخانه تولیدی مبلمان لونا ساخته می شوند که هم ارز با استاندارد های جهانی در صنعت مبلمان می باشند. پس اطمینان از استاندارد بودن مبلمان باید از کیفیت ساخت مبلمان مطمئن شوید به طور مثال جنس و نحوه اتصالات کلاف و اسکلت مبلمان تاثیر زیادی در استحکام و دوام مبلمان دارد؛ تولید کنندگان معتبر مبلمان مانند مبلمان لونا از متریال های باکیفیت مانند چوب راش وچوب روس در ساخت اسکلت و کلاف مبلمان و در قسمت زیر کاری مبلمان از اسفنج های 35 کیلویی و فوم سرد استفاده می نمایند که جز بهترین متریال های ممکن برای ساخت مبلمان است.
عمر مفید مبلمان ارتباط مستقیمی با کیفیت متریال های بکار رفته در مبلمان دارد بنابراین قبل انتخاب و خرید هر محصولی از جمله مبلمان از فروشنده و یا شرکت تولید کننده ضمانت نامه محصول را بخواهید.

انتخاب رنگ متناسب با تم رنگی دکوراسیون منزل یا محیط کار

مبلمان های چستر اکثرا در طیف های رنگی خنثی تولید می شوند ولی بعضی از شرکت های تولید کننده مبلمان مانند شرکت تولیدی مبلمان لونا، به مشتریان خود امکان انتخاب جنس و رنگ روکش پارچه ای مبلمان را می دهند. انتخاب یک ست مبلمان با تم رنگی متناسب با دکوراسیون می تواند روح تازه ای به منزل و یا محیط کار شما بدهد. اگر فضای کمی در اختیار دارید می توانید از مبلمان های چستر با رنگ روشن و کوسن هایی با رنگ متضاد استفاده کنید تا هم فضای محیط منزل شما را بزرگ تر نشان دهد و هم با تضاد رنگ خود زیبایی و جذابیت خاصی به محیط اضافه کند؛ و همچنین برای محیط های اداری و شرکتی به خاطر رفت و آمد های فروان می توانید از تم های رنگی تیره تر استفاده نمایید و همچنین رنگ تیره ابهت و شکوه خاصی به مکان های اداری و تجاری می بخشد.

قیمت مبل چستر

قیمت مبلمان معمولا براساس متریال های بکار رفته، کشور سازنده، روکش مبلمان و مواردی از این دست تامین می شود. برای مثال مبلمان های چستر ترک و یا ایتالیایی به دلیل وجود هزینه های ارزی گرانتر هستند ولی با ای حال در ایران نیز شرکت های تولیدی مبلمان مانند مبل لونا، مبلمان های چستر با طرح های مشابه و کیفیت مانند مبلمان های خارجی مانند: مبل پانیذ، مبل نانسی و انواع دیگری از مبلمان ها را با قیمت بسیار مناسب تر تولید می کنند. مورد دیگر که در قیمت مبلمان چستر تاثیر گذار است جنس روکش مبلمان است.
مبلمان هایی با روکش چرم گرانتر از مبلمان هایی با روکش پارچه ای است. امروزه پارچه های مبلمانی تولید می شود به نام چرم پارچه می شناسیم، این نوع پارچه های بسیار باکیفیت بوده و مشابه چرم می باشند و قیمت مناسب تری نسبت به چرم دارند. مورد بعدی واسطه ها در فروش مبلمان است، به عنوان مثال اگر شما مبلمان را مستقیما از کارخانه خریداری نمایید بسیار ارزانتر از خرید در فروشگاه های مبلمان است؛ به طور حتم می گویید برای خرید از کارخانه باید تا محل کارخانه تولید مبلمان که اکثرا در بیرون شهر می باشند، رفت؛
برای حل این مورد بسیاری از کارخانه های معتبر تولد مبلمان مانند مبلمان لونا سایت های فروشگاهی خود را در بستر اینترنت راه اندازی کرده اند تا مشتریان بتوانند با خیال آسوده و به آسانی مبلمان مورد نظر خود را با قیمت بسیار پایین تر از سطح بازار و فروشگاه های مبلمان تهیه کنند.
امید است که با مطالعه این ملطب بتوانید مبلمانی را خریداری نمایید که علاوه بر جلوه بصری و زیبایی دارای کیفیت باشد و بتوانید از آن تا سال های طولانی استفاده نمایید.
شرکت تولیدی مبلمان لونا برای راحتی هموطنان گرامی امکانی را فراهم کرده تا آنها بتوانند مبلمان انتخابی خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت مبلمان لونا به نشانی www.lunasofa.com بررسی و باقیمت کارخانه و کیفیت عالی خریداری کرده و در سراسر ایران با بهترین نوع بسته بندی و ایمن ترین نوع حمل مبلمان دریافت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *