مبل چستر ترک

امروزه مبلمان جلوه ای از هنر و زیبایی و زینت بخش اکثر منازل ما است. مبلمان ها انواع گوناگونی دارند مانند: مبلمان های سلطنتی که به نام استیل نیز خوانده می شود، مبلمان های کلاسیک و نیمه کلاسیک، مبلمان های راحتی و مبلمان های چستر که همه این مبلمان ها خود دارای تنوع زیادی هستند؛ به طور مثال مبلمان چستر دارای انواع مختلفی است مانند: مبل چستر فرانسوی، مبل چستر قایقی و مبل چستر ترکیه ای و غیره که هر کدام از آنها دارای طرح و کیفیت متفاوتی هستند. ما در این مطلب قصد داریم به طور مفصل به ویژگی های مبلمان چستر ترکیه ای و کیفیت، طراحی و نحوه خرید آن در ایران بدون پرداخت هزینه ارزی فراوان و با مناسب ترین قیمت خواهیم پرداخت.
امروزه کیفیت و زیبایی در طرح و نقش های مبلمان های ترکیه ای بر کسی پوشیده نیست به طوریکه برند های معتبر ترک در اکثر کشورهای اروپایی و حتی آمریکایی مانند کشور های: فرانسه، ایتالیا، امریکا و غیره نمایندگی های فعالی دارند.
مبلمان چستر برای اولین بار توسط نویسنده و اشراف زاده انگلیسی طراحی و ساخته شد و سپس در اثر نقاط دنیا طرفداران زیادی جذب نمود. امروزه اکثر کشور های مطرح در تولید مبلمان به خصوص مبلمان چستر دارای طراحی و مدل های خاص خود می باشند به طوریکه آن مدل مبلمان را با نام کشور تولید کننده می شناسند در این بین مدل ها و طرح مبلمان های چستر ترک به دلیل نوع خاص و باشکوه طراحی و کیفیت بالا متریال های بکار رفته دارای طرفداران بی شماری در سراسر جهان است.


طراحی مبل چستر ترک
مبلمان، یکی از اصلیترین اجزای دکوراسیون منزل و حتی محیط کار و شرکت است که جلوه ای ویژه به محیط می بخشد؛ بنابراین باید با دقت و وسواس خاصی انتخاب شود. تولید کنندگان مبلمان چستر ترک علاوه بر زیبایی بصری مبلمان به کیفیت محصول نیز توجه ویژه ای نموده اند به طوری که مشخصه اصلی مبلمان های ترک کیفیت ساخت و متریال های درجه یک آن است. مبلمان های چستر ترک به صورت تمام پارچه، چرم و پارچه و تمام چرم عرضه می شوند که هر کدام از آنها زیبایی های خاص و طرفدان خود را دارند.مبلمان های چستر ساخت ترکیه مشخصه هایی دارند، که به اختصار به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

کیفیت مبلمان چستر ترک

یکی از مشخصه های مبلمان چستر ترک استفاده از متریال هال با کیفیت بالا که باعث ماندگاری و دوام این نوع مبلمان های می شود. یکی از این متریال هال اسفنج و فوم و چوب مورد استفاده در مبلمان چستر می باشد. مبلمان چستر جز مبلمان های راحتی بوده بنابراین باید در ساخت آن راحتی کاربر هنگام استفاده در نظر گرفته شود، برای این منظور تولید کنندگان مبلمان های چستر ترک از اسفنج هایی با دانسیته 35 و یا 40 و همچنین از فوم های سرد ویژه که در طی سالیان طولانی حالت کشسانی و ارتجاعی خود را حفظ می کند استفاده می کنند. به طور مثال در مبلمان های بی کیفیت پس از نشتن و برخواستن از مبمان فرورفتگی هایی در نشیمن مبلمان به وجود می آید که در مبلمان هایی که از اسفنج های مرغوب و فوم سرد استفاده می شود شاهد این فرو رفتگی ها نخواهیم بود و نه تنها مبلمان کیفیت و ظاهر اولیه خود را پس از سالها از دست نمی دهند بلکه آرامش و راحتی افزون تری را به کاربر در هنگام استفاده القا می نماید. مورد بعدی که در کیفیت مبلمان های چستر ساخت ترکیه تاثیر زیادی دارد کیفیت چوب استفاده شده در نمای ظاهری و اسکلت و کلاف مبلمان است. جنس چوب مورد استفاده در تولید مبلمان باید به گونه ای باشد تا تا علاوه بر تحمل مراحل ساخت مبلمان از جمله برش، طراحی و کنده کاری، گونیا سازی و اتصالات، بتوان از آن در سالهای طولانی استفاده نمود و نیازی به تعمییر و یا تعویض مبلمان نداشته باشد. عمده چوب مورد استفاده در ساخت مبلمان های چستر ترک، چوب های راش و گردو و روس می باشد. این چوب های دارای استحکام و مقاومت زیادی می باشند به طوریکه به راحتی ترک بر نمی دارند علاوه بر آن نمای زیبایی به جلوه بصری مبلمان می بخشند و آن کیفیت و مرغوبیت مورد انتظار از مبلمان های چستر ترک را به مبلمان می دهند.
مشخصه بعدی مبلمان های چستر ترک پارچه به کار رفته در آن است. به طور عمده در مبلمان های چستر در سراسر جهان از چرم استفاده می نمایند. مبلمان های با روکش چرم به دو گروه تقسیم می می شوند مبلمان چرم طبیعی و مبلمان چرم مصنوعی. مبلمان با روکش چرم طبیعی کیفیت بالایی دارد ولی به نسبت خیلی گرانتر از سایر مبلمان ها است و در مقابل مبلمان های روکش شده با چرم مصنوعی قیمت کمتری دارند ولی کیفیت پایین تری نیز دارند و بسیار آسیب پذیر می باشند. در این میان مبلمان های چستر ترک علاوه بر مدل های چرم، دارای مدل های پارچه ای نیز می باشد. پارچه های به کار رفته در مبلمان ها چستر به دو گروه چرم پارچه ای مانند ملیتا، هانزو، مایا، سافت و غیره و پارچه های پرزدار و داری برستگی مانند مازراتی اشاره کرد، هر کدام از این پارچه های ویژگی های خاص خود را دارند و دارای کیفیت و طول عمر زیادی هستند. انتخاب جنس پارچه در مبلمان باید با دقت فراوان انجام شود زیرا ارتباط مستقیمی با ماندگاری مبلمان و دکوراسیون منزل دارد.به طور مثال برای دکوراسیون های کلاسیک از مبلمان های چرم استفاده می شود.


تم رنگی بکار رفته در مبلمان های چستر ترک
تم رنگ از مهمترین عوامل زیبایی هر دکوراسیونی است، به طوری که اگر از رنگها متناسب استفاده شود زیبایی حیرت انگیزی به دکوراسیو ها می بخشد. برای مثال اغلب رنگ مبلمان را هم رنگ و یا دارای طیف رنگی مشابه با رنگ به کار رفته در فرش ها و یا پرده ها انتخاب می نمایند. امروزه در دکوراسیون های مدرن از رنگهای متضاد نیز برای ایده پردازی در فضای داخلی محیط منزل و یا شرکت استفاده می نمایند.
در ساخت و تولید مبلمان های ترک علاوه بر جنس پارچه به تم های رنگی استفاده شده در مبلمان نیز توجه ویژه ای می کنند و به عنوان یک پارامتر بسیار مهم در پروسه تولید شناخته می شود. از این رو از آخرین رنگ های ارائه شده و ترند در سراسر جهان بهره می گیرند. به همین دلیل است که مبلمان های ترک اکثرا داری تنوع رنگی فراوان هستند. در مبلمان های چستر ترک اغلب اوقات دوکاناپه با تم رنگی یکسان و دو عدد مبل تک نفری با تم رنگی متضاد برای زیبایی محصول استفاده می شود.

مبل چستر
لمسه دوزی
زیبایی و کارایی دو پارامتر بسیار مهمی در ساخت مبلمان های ترک است. یکی از موارد بسیار مهمی که باعث زیبایی مبلمان ها به ویژه مبلمان چستر می شود، لمسه دوزی های آن است. لمسه دوزی به دو صورت دوخت با ماشین های پیشرفته و طراحی و دوخت توسط دست استادکاران ماهر؛ در مبلمان های کشور ترکیه عموما لمسه دوزی ها عموما به وسیله هنر دست انجام می شود.
پارچه های مرغوب مبلمان با خط های مورب و موزون طرح و شکل داده می شوند. برخی به صورت مربعی، برخی لوزی شکل و بعضی عمودی طراحی آن ها دنبال می شود. که هر کدام از این نوع لمسه دوزی های زیبایی خاص خود را دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود و دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

تهیه مبلمان چستر ترک در ایران و با همان کیفیت

مبلمان لونا با بهره گیری از متخصصین صنعت مبلمان و با کادری زبده و مجرب این امر را فراهم کرده که بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت ارزی و با مناسب ترین قیمت، بهترین و مرغوب ترین مبلمان ها به ویژه مبلمان چستر ترک مانند مبلمان چستر نانسی ، مبلمان چستر پانیز و مبلمان چستر مدل ویستا را تهیه نمایید. مبلمان های تولید شده در کارخانه تولیدی مبل لونا با همان کیفیت مبلمان های ساخته شده در کشور ترکیه و حتی به جرات می توان گفت با کیفیت افزون تر در اختیار شما هموطنان گرامی در سراسر کشور قرار میگیرد.مبلمان لونا برای راحتی و رفاه حال مشتریان خود سایت فروشگاهی خود را به نشانی www.lunasofa.com راه اندازی نموده است تا هموطنان گرامی و ارجمند در سراسر کشور بتوانند به آسانی چند کلیک مبلمانی با کیفیت و مد روز را که تجلی بخش هر سبک دکوراسیونی است را خریداری نمایند

مبل چستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به واتساپ
1
سوالی دارید؟
lunasofa
به مبل لونا خوش آمدید
پشتیبانی آنلاین در خدمت شماست.