مدل پانیذ

مبل راحتی چستر پانیذ

مبل پانیذ

مبل راحتی چستر پانیذ

مبل چستر پانیذ یک مدل مبل جذاب و با انعطاف پذیری بسیار بالا است. چون می تواند در انواع سبک های دکوراسیون استفاده شود . مشخصه اصلی مبلمان چستر لمسه دوزی هایی است که روی پشتی و دسته مبل قرار دارد مدل زیبا و جذاب نیمه چستر پانیذ با فرم های چوبی و تشک روکش دار و پشتی و دسته های لمسه کاری شده تلفیق زیبایی از چوب و لمسه است طراحی ارگونومیک مبل چستر پانیذ، حس بی نهایت از ارامش و راحتی  را برای شما به ارمغان خواهد آورد و زیبایی بصری آن در دکوراسیون منزل شما فضای فوق العاده شیک و دلنشینی ایجاد خواهد کرد و مطمعناً انتخابی برای سخت پسندان خواهد بود. مدل نیمه چستر پانیذ از مدل های لوکس و جدید مبلمان لونا است. این مدل برای انواع دکوراسیون ها به ویژه مدرن مناسب بوده و جلوه زیبایی به منزل شما می دهد.
مبل راحتی نیمه چستر پانیذ، یک ست مبل هشت نفره ایست که در عین ظرافت، زیبایی و جذابیت؛ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. با مبل چستر پانیذ می توانید راحتی فوق العاده ای را تجربه کنید.

مبل چستر پانیذ با استفاده از متریال با کیفیت و مرغوب صنعت مبلمان تولید شده است. بدنه ی مبل پانیذ، به عنوان بخش اساسی یک مبل، با استفاده از چوب درجه یک ساخته شده است. با توجه کردن به دسته های مبل های دو و سه نفره ی ست مبل چستر پانیذ، طراحی و تزیین بسیار ظریفی قابل مشاهده است. نمای چوبی به همراه پارچه ی حامل دوخت ها ظریف و چشم نواز ، در مبل چستر پانیذ به خوبی قابل مشاهده است. چوب راش استفاده شده در مبل چستر پانیذ با استحکام و مقاومت خود، در بالا بردن کیفیت ست مبل پانیذ نقش بسزایی دارند. نشیمن، تکیه گاه و دسته های مبل راحتی نیمه چسترپانیذ با استفاده از اسفنج مرغوب و با کیفیت ، مبل راحتی نیمه چستر پانیذ را به نشیمنی بسیار انعطاف پذیر و راحت تبدیل کرده اند و می توانند این ویژگی خود را سالیان زیاد حفظ خواهد کرد.

مبلمان لونا در طراحی مبل چستر پانیذ نکات کلیدی مهمی را در نظرگرفته است :

 • راحتی کاربر در مبل چستر پانیذ

اولین و مهمترین نکته درگروه تولیدی مبلمان پانیذ راحتی کاربر  می باشد و برای دست یابی به این اصل مهم و با توجـه بـه اطلاعـات بدسـت آمـده از اندازههـای آنتروپومتریکـی و رعایـت اصـول ارگونومیکـی و براسـاس اسـتاندارد های بین المللی در طراحــي مبــل چستر پانیذ ، اصلاحاتــی اعمــال گردیــده است.  مبلمان لونا برای رسیدن به این مهم از بهترین نوع ابر و فوم و اسفنج با دانسیته بالا استفاده می کند تا نشیمن ها و پشتی های مبل چستر پانیذ کاملا نرم باشد و وزن بدن به طور متعادل برروی نشیمن پخش شده تا شخص در مبل چستر پانیذ احساس راحتی و آرامش داشته باشد.

 • مواد اولیه مرغوب در ساخت مبل چستر پانیذ

 

کارخانه مبل لونا با بیش از 15 سال سابقه تولید مبل های راحتی و چستر و … در صنعت مبلمان کشور مفتخر است که تولیداتی با کیفیت بی نظیر مانند مبل چستر پانیذ را طراحی و تولید نماید. و با تضمین مرغوبیت مواد اولیه و متریال های استفاده شده اعم از چوب روسی، چوب راش و پارچه های مبلی وارداتی درجه یک از جمله مایا، مسکو، هانزو، اروسو … و با دستگاه های مجهز و پیشرفته خود توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب نماید و با توجه به نیاز بازار داخلی کشور و همچنین بازارهای صادراتی خارج از کشور در این عرصه موفق ظاهر شود.

مبلمان لونا در ساخت مبل چستر پانیذ به خاطر کیفیت بسیار بالایی که در نظر دارد و ارائه تنوع در رنگبندی پارچه و تعداد ست مبلمان پانیذ، در تمام مراحل تولید از متریال درجه یک و مرغوب وارداتی استفاده کرده است.

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و نیروی کار ماهر در مبل لونا

کارخانه تولیدی مبل لونا از پیشرفته ترین تجهیزات و استاد کاران متخصص و ماهر در قسمت های مختلف بخش تولید استفاده میکند برای ساخت مبل چستر پانیذ در کارخانه مبل لونا چند مرحله اساسی وجود دارد که آنها را با هم مرور می‌کنیم:

مرحله نجاری: اولین مرحله در ساخت مبل چستر پانیذ نجاری است. در این مرحله الوارهای بزرگ چوب بر اساس الگو و کلاف مبل و اسکلت مبل به وسیله دستگاه های برش نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک پیشرفته و مخصوص نجاری برش خورده و تکه تکه می‌شود.

مرحله ساخت کلاف مبل پانیذ: چوب ‌های برش خورده مبل پانیذ را با روش‌هایی خاصی به هم متصل می‌کنند تا زاویه ها و گونیا بودن مبل مناسب باشد ، و کلاف مبل(اسکلت مبل) شکل می‌گیرد. کلاف مبل سپس آماده سمباده‌کاری می‌شود.

مرحله رویه‌کوبی: در این مرحله کلاف مبل ساخته شده است را رویه کوبی می‌شود. تسمه و فنر کشی، قرار دادن اسفنج با دانسیته بالا و کشیدن پارچه مرغوب وارداتی و تنظیم کردن آن را رویه کوبی می‌گویند. به دلیل اینکه انجام درست رویه کوبی در کیفیت و زیبایی مبل تاثیر زیادی دارد مرحله حساسی به حساب می‌آید.

دکمه های کار شده روی مبل به نوعی مشخصه اصلی مبل چستر پانیذ است و با دست توسط استاد کار های ماهر انجام میشود، در لمسه کاری متخصصین مبل لونا با در نظر گرفتن اندازه های خاص مبل چستر پانیذ و دانسیته اسفنج  به نوعی کار میکنند که به اسفنج و پارچه لمسه کاری شده فشار نیاید و مبل چستر پانیذ کیفیت ظاهری خود را در طول سالها حفظ کند.

 • زیبایی بصری مبل چستر پانیذ

مورد بعدی زیبایی بصری مبل چستر پانیذ می باشد که در ابتدا توسط افراد ماهر و نرم افزار های سه بعدی وبا رعایت اصول ارگونومیکـی طراحی و در صورت تایید به مرحله اجرایی در آمده است در مبل چستر پانیذ از تلفیق چوب و پارچه درقسمت های مختلف مبل چستر استفاده شده است. فرم ها و خم ها، اندازه پایه ها و تناسبات دسته ها، پایه ها، نشیمن و پشتی وتقسیمات منظم هندسی در لمسه ها ی مبل چستر با دقت و ظرافت خاصی  با اندازه های دقیق طراحی و اجرا میشود، طراحی مبل چستر پانیذ به گونه ای است که هم برای استفاده در دکوراسون های مدرن و هم دکوراسیون های کلاسیک مناسب می باشد و در نگاه بیینده مبل شیک و لوکس و دارای ظرافت خاص دیده میشود.

مبل چستر مدل پانیذ

 • نحوه نگه داری مبل چستر پانیذ

نگهداری از مبلمان  در حقیقت نوعی هنر است که باعث می‌شود این وسایل عمری طولانی‌تر داشته و از جلوه و زیبایی آنها کاسته نشود، روش نگهداری از انواع مختلف مبلمان، متفاوت است. اما جنس این وسایل هر‌چه باشد یک اصل اولیه برای نگهداری مبلمان وجود دارد و آن این‌ که مبلمان خود را در جایی بگذارید که در مقابل نورمستقیم خورشید نباشد.

پارچه های به کار رفته در مبل چستر پانیذ بر اساس احترام به سلیقه کاربر متنوع می باشند. هر یک از این پارچه ها دارای سطح مقاومت خاصی هستند و از نظر لکه گیری و سایر موارد با هم متفاوت می باشند. در حالت کلی برای نگهداری از مبل راحتی پارچه ای لازم است چند نکته را مد نظر داشته باشید:

 • استفاده از مواد شوینده مناسب برای مبل چسترپانیذ
 • جا به جایی صحیح مبل چستر پانیذ
 • توجه به مفاهیم برچسب‌های روی مبل چستر پانیذ

 

 • قیمت مناسب و کیفیت بالا مبل چستر پانیذ

کارخانه تولیدی مبل لونا جهت مناسب و ارزان بودن مبل های تولیدی خود ، به گونه ای که با شرایط اقتصاد ی قشرهای مختلف جامعه همخوانی داشته باشد، سعی می کند تا  تمامی مواد اولیه مرغوب خود را از تولیدکنندگان معتبر و بدون واسطه تهیه کند تا قیمت نهایی مبل تولید شده پایین آمده و با قیمت مناسب و جنس متریال مرغوب به دست کاربران گرامی برسد.

 • خرید آنلاین مبل چستر پانیذ

امروزه خرید آنلاین مبل به دلیل مزایایی چون دسترسی آسان، عدم محدودیت زمانی، افزایش چشمگیر قدرت خریدار، اطلاعات و قیمت‌های شفاف و دقیق ، صرفه‌جویی در هزینه ها و دسترسی گسترده به انواع مختلف مبلمان و… به یکی از گزینه‌ها در انتخاب از بین روش‌های خرید مبل راحتی تبدیل شده است. ما درکارخانه تولیدی مبل لونا جهت رفاه حال هموطنان گرامی و سهولت خرید مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی لونا را به نشانی  https://lunasofa.com/ راه اندازی کرده ایم، تا حاصل سال ها تجربه خود در بازارهای جهانی مبل را این بار در بستر اینترنت در اختیار همه ایرانیان قرار دهیم.

 • تحویل به موقع و ارسال مبل پانیذ

کارخانه تولیدی مبل لونا  مبلمان تولیدی خود را در اسرع وقت تولید و ظرف 12 روز کاری بعد از سفارش محصول تحویل مشتریان گرامی خواهد داد

 

سخن پایانی

در صورت داشتن هر گونه سوال در  مورد ثبت سفارش و خرید و…. مشاوران فروش ما در بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستند.

 

راه های ارتباطی مبل لونا

شماره تلفن:  ۰۴۴۳۶۵۲۳۷۹۳

آدرس ایمیل:  Info@lunasofa.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *