مبل چستر

مبل چستر نانسی

مبل چستر نانسی

مبلمان چستر مدل نانسی

مبلمان چستر مدل نانسی از مدل های پرفروش و زیبای مبلمان لونا می باشد، که دارای قیمت بسیار مناسب و ارزان است. مبلمان چستر نانسی از تلفیق زیبا و بی نظیر چوب و پارچه تولید شده است، که شکوه ویژه ای به این ست مبلمان داده است. مبلمان چستر نانسی به دلیل طراحی استاندار و مهندسی شده ای که دارد، علاوه بر زیبایی دارای راحتی بی نظیری می باشد، که هنگام استفاده بعد از یک روز طولانی اسباب آرامش و آسایش کاربر را فراهم می نماید.
برای طراحی و ساخت مبلمان چستر مدل نانسی کارخانه تولیدی مبلمان لونا نکات و فاکتور های مهمی در نظر گرفته است، که به اختصار در این مطلب به قسمتی از مهم ترین آنان اشاره می نماییم.

طراحی و زیبایی بصری مبلمان چستر مدل نانسی

مبلمان چستر مدل نانسی به وسیله مهندسان با تجربه و کارآزموده مبلمان لونا طراحی و به مرحله اجرا در آمده است. طراحی مبلمان چستر نانسی به گونه ای است که فرم ها و خم ها، اندازه قسمت های مختلف چوبی و تناسبات دسته ها، طرح های موتیو به کار رفته در دسته ها، تقسیمات منظم هندسی در لمسه های تکیه گاه و شیار ها و دوخت های زیبا و دقیق قسمت نشیمن مبلمان چستر نانسی باعث ایجاد زیبایی چشم نوازی می شود. طراحی مبلمان چستر نانسی به گونه ای است که در دکوراسیون منازل مدرن باعث ایجاد شکوه ویژه ای می شود که قسمت های موتیو و منبت های به شکل گل و دایره ای شکل آن و رنگ سفید بکار رفته در مبلمان چستر نانسی این جلوه زیبا را دوچندان می نماید.
مبلمان جز اساسی دکوراسیون هر محیطی است و زیبایی و جلوه خاصی به محیط می دهد. مبلمان خوب علاوه بر جلوه خوب باید دارای راحتی باشد و طراحی آن باید به گونه ای باشد که در آن استاندارد ها لازم برای مبلمان رعایت شود؛ و بر اساس اصول ارگونومیکی و داده ها و اندازه های بدن انسان طراحی و ساخته شود. تا سبب آرامش و راحتی کاربر در هنگام استفاده شود. مبلمان غیر استاندار باعث ایجاد آثار جبران ناپذیری در طول مدت زمان استفاده می شود، از جمله سبب بیماری هایی همچون: آرتروز، دیسک کمر و غیره. تیم طراحی مبلمان لونا با در نظر گرفتن معیارهایی همچون اصول ارگونومی، داده های آنتروپی و اندازه های استاندارد بدن انسان مبلمانی تحت عنوان مبلمان چستر نانسی طراحی کرده اند که با پشتیبانی و حمایت از کمر و گردن باعث قرارگیری بدن در ساختار صحیح می شود که این موارد علاوه بر جلوه بصری به راحتی و آرامش بی نظیری را پس از یک روز طولانی به کاربر القا می کند.

مبل چستر نانسی
نحوه ساخت و متریال های به کار رفته در ساخت مبلمان چستر نانسی

کارخانه تولیدی لونا از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخت مبلمان از جمله دستگاه های CNC ، برش چوب، برش و دوخت پارچه در ساخت مبلمان های خود استفاده می نماید. مبلمان چستر نانسی تا به شکل نهایی خود برسد مراحل مختلفی را می پیماید که به شرح زیر است:
اولین مرحله و مهم ترین مرحله ساخت مبلمان چستر نانسی قسمت نجاری است. الوار های چوب که عمدتا به خاطر کیفیت و مرغوبیت از جنس چوب های راش و روس می باشد، پس از وارد شدن به کارخانه مبلمان لونا وارد انبار چوب می شوند و در آنجا از کیفیت و رطوبت چوب ها مورد آزمایش اطمینان حاصل می شود. الوار ها بعد از تست های اولیه، وارد قسمت نجاری می شوند و براساس نمونه اولیه طراحی و ساخته شده، توسط استادان ماهر نجار و دستگاه های پیشرفته برش داده می شوند.

مرحله بعدی ساخت کلاف و اسکلت مبلمان چستر نانسی است.چوب های برش خورده با روش ها و زوایا خاصی به یکدیگر متصل می شوند و سپس سمباده کاری می شود و در نهایت کلاف و اسکلت مبلمان چستر نانسی آماده می شود. مبلمان لونا برای استحکام و افزایش دوام مبلمان چستر نانسی از ترکیب چوب با فلز استفاده می نماید در این روش علاوه بر افزایش مقاومت مبلمان در برابر ضربه باعث سبکی مبلمان می شود. مرحله بعدی ساخت مبلمان چسترنانسی رویه کوبی است. قبل از مرحله رویه کوبی خیاط های با تجربه
مبلمان لونا پارچه های رویی مبلمان را با نهایت دقت و ظرافت برش داده و سپس با دستگاه پیشرفته دوخت، پارچه های مبلمان را دوخته و در نهایت لمسه کاری هایی به صورت اشکال هندسی دقیق در پارچه ایجاد می شود. پارچه به کار رفته در مبلمان چستر نانسی از بهترین پارچه های وارداتی از جمله: مایا، ملیتا، اروس و غیره می باشد که دارای کیفیت بی نظیری می باشد. سپس مبلمان چستر وارد مرحله رویه کوبی می شود. در این مرحله فنر ها قرار می گیرند و تسمه کشی مبلمان چستر نانسی انجام می شود، بعد از آن اسفنج با دانسیته مناسب به عنوان مثال در قسمت نشیمن از اسفنج هایی با دانسیته 40 و برای قسمت های دسته از اسفنج هایی ا دانسیته کمتر استفاده می شود. سپس پارچه های دوخته شده بر روی مبلمان کشیده می شود. رویه کوبی مبلمان اهمیت ویژه ای در ساخت مبلمان دارد زیرا ارتباط مستقیمی با زیبایی بصری مبلمان دارد، بنابراین نیروهای زبده و متخصص کارخانه تولیدی مبلمان لونا مبلمان چستر نانسی را در نهایت ظرافت و تمیز کاری رویه کوبی نموده و آماده کنترل کیفیت می نمایند.
مسئولان کنترل کیفیت مبلمان لونا، پس از تست های لازم مبلمان تولید شده را تایید و به قسمت بسته بندی مبلمان می فرستد. مبلمان چستر نانسی در قسمت بسته بندی با استفاده از بهترین پلاستیک های حباب دار بسته بندی و در ایمن ترین حالت ممکن و به دور از هر ضربه ای با ماشین های مخصوص حمل مبلمان به محل مورد نظر سفارش دهنده ارسال می نمایند.

مبل چستر نانسی
قیمت مناسب مبلمان چستر نانسی

مبلمان چستر نانسی یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین مبلمان های تولیدی کارخانه مبلمان لونا می باشد، که با ارزانترین قیمت و مناسب برای آپارتمان های امروزی است. مبلمان چستر نانسی مبلمانی مدرن و راحت و در عین حال کم جا است که به صورت ست هشت نفره شامل دو عدد کاناپه 3 نفره و دو عدد مبل تک نفره می باشد.مبلمان لونا این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند مبلمان را در تعداد متفاوت سفارش دهند. همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان بر اساس سلیقه خود و تم دکوراسیون منزل خود رنگ و جنس پارچه بکار رفته در مبلمان چستر نانسی را تغییر دهند.
کارخانه تولیدی مبلمان لونا با سابقه و اعتبار فروان در زمینه تولید مبلمان راحتی، کلاسیک، نیمه کلاسیک و چستر و ارسال آن به سراسر ایران مفتخر است محصولاتی با بهترین متریال های ایرانی و خارجی طراحی و تولید نماید. از جمله متریال های مورد استفاده در مبلمان چستر نانسی چوب راش می باشد که جز مقاوم ترین چوب های از نظر استحکام و حشرات چوب خوار می باشد، و یا استفاده از رنگ های درجه یک پلی اورتان ترک که در طول زمان و در مقابل حرارت زیبایی و حالت خود راحفظ می نماید. و همین طور کارخانه تولیدی مبلمان لونا از نوعی فوم سرد در تولید مبلمان چستر نانسی استفاده می نماید که بعد از استفاده مبلمان در سال های طولانی نیز حالت ارتجاعی و کیفیت اولیه خود را حفظ می کند و همه اینها سبب می شود تا شما تا سالیان سال هزینه تعمیر و تعویض مبلمان نداشته باشید. مبلمان چستر نانسی یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال زیبایی ظاهری در کنار کیفیت بالا و قیمت ارزان می باشند، است.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران بخش فروش و پشتیبانی ما در مبلمان لونا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
شماره پشتیبانی: 04436523793
خرید آنلاین و ثبت سفارش مبلمان لونا برای رفاه حال هموطنان گرامی فروشگاه اینترنتی خود را به نشانی www. lunasofa.com راه اندازی نموده است. شما می توانید برای ثبت سفارش مبلمان چستر نانسی و یا مدل های دیگر انتخابی خود با بخش فروش مبلمان لونا با بخش فروش مبلمان لونا که در قسمت پایین سایت موجود است تماس حاصل فرمایید. مبلمان لونا پس از ثبت سفارس مبلمان انتخابی شما را ظرف 12 روز کاری تولید و با ضمانت نامه 18 ماهه و خدمات پس از فروش 36 ماهه در ایمن ترین حالت ممکن برای شما ارسال می نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *