مبل چستر چیست

مبل چستر 

مبل چستر چیست ؟ به مبلی گفته می‌شود که در ساخت آن لمسه کاری بسیار شیک و زیبایی بکار رفته است. این لمسه ها می‌توانند در تمام قسمت های بدنه مبلمان و حتی در برخی موارد در محل نشیمن استفاده شوند. لسمه به محل‌هایی در مبل گفته می‌شود که با کمک دکمه ها دچار فرو رفتگی پارچه شده است.این مدل مبل یکی از شناخته شده ترین سبکهای مبل در جهان محسوب می‌شود و ریشه تاریخی آن به قرن هفدهم در انگلستان باز می‌گردد و با ظاهر زیبایی که در این نوع مبلمان با لمسه کاری پدیدار می‌شود باعث استفاده از آن در خانه ها و سبکهای کلاسیک و مدرن و به اصطلاح در هر نوع خانه‌ای می‌شود و جذابیت خانه را دو چندان می‌کند و با طرح های جدید و شیک و مدرن ترک در وبسایت مبل لونا با قیمت مناسب وجود دارند.

تامبل چستر شیک ترک با قیمت مناسب - مبل لونا

تاریخچه مبل چستر

مدل چستر به دستور یک نجیب‌زاده انگلیسی به نام ارل چسترفیلد طراحی شد، او می‌خواست مبلی داشته باشد که چروک نشود.  مبل چستر با پارچه و چرم ساخته می‌شود، چسترفیلد چرم بیشتر در فضاهای رسمی و چسترفیلد پارچه‌ای در چیدمان مبل دکوراسیون مسکونی به چشم می‌خورد. معمولا از رنگ‌های تند در ساخت چستر استفاده می‌شود و کمتر رنگ‌های خنثی در مدل چستر دیده می‌شود. البته چستر برای علاقه‌مندان مبلمان سفید و خنثی هم مناسب است.

 

مبل چستر شیک ترک با قیمت مناسب - مبل لونا

خیلی از افراد فکر می‌کنند که مدل مبل چستر همان مبل راحتی است که این فکر اشتباه بوده و این دو باهم تفاوتهایی دارند که باید در خرید آنها را مد نظر قرار داد. در مبلمان راحتی از لسمه کاری استفاده نمی‌شود و معمولا دارای نرمی بیشتری نسبت به چستر است.

اصولاً مبل های چستر و راحتی مدرن و جدید بدون تاج می‌باشند ولی لمسه کاری می‌تواند در مبل‌های تاجدار سلطنتی و نیمه کلاسیک هم استفاده شود و زیبایی خاصی به این مبل ها بدهد.

 

پارچه مناسب برای مبل چستر چیست ؟

پارچه‌های استفاده شده در مبلمان چستر جدید و شیک نقش بسیار مهمی را دارند که یا چرم بوده و یا پارچه‌ای که شکل و ظاهر آن به چرم نزدیک باشد و جنس با کیفیتی داشته باشد. چون هر پارچه‌ای را نمی‌توان با ظرافت کامل و زیبا لمسه کاری کرد.

مبل چستر شیک ترک با قیمت مناسب - مبل لونا

یکی از مهمترین انتخاب ها برای اتاق نشیمن یک مبل مناسب با ویژگی‌های خاص می‌باشد که مبلمان چستر به دلیل ظرافت و زیبایی خاصی که دارند، به راحتی جلب توجه کرده و طرفداران زیادی را به دنبال خود می‌کشانند و اتاق نشیمن شما را بسیار دوست داشتنی و صمیمی می‌کنند و هیچ وقت از مد نمی‌افتد.

 

خریداران محترم می‌توانند با توجه به سلیقه و نیازشان هر رنگی که دوست دارند را برای مبلمان چستر خود انتخاب کرده و آن را با طرح و مدل های متنوع از مبل لونا با اطمینان کامل و گارانتی خریداری نمایند. مبل لونا تولید کننده مبلمان راحتی و چستر و نیمه کلاسیک جدید و شیک ترک با بالاترین کیفیت در طراحی و ساخت و اسکلت فلزی همچنین قیمت های مناسب جهت خریداری بصورت مستقیم از کارخانه

اشتراک گذاری

مبل راحتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به واتساپ
1
سوالی دارید؟
lunasofa
به مبل لونا خوش آمدید
پشتیبانی آنلاین در خدمت شماست.