پارچه مبل

مزایا و معایب پارچه مبلی سافت همراه با قیمت و کالیته

مزایا و معایب پارچه مبلی سافت

از نکات مهم در خرید و یا تعمیر مبل، اطلاع از انواع پارچه مبلی و ویژگی هرکدام از آن‌ها می‌باشد. زیبایی، کیفیت، راحتی و ماندگاری مبلمان در گرو انتخاب درست پارچه می‌باشد. بنابراین انتخاب نامناسب می‌تواند منجر به تحمیل هزینه گزاف به شما گردد. در این مقاله به تفصیل پارچه مبلی سافت می‌پردازیم.

پارچه Soft یکی از مدرن ترین پارچه های طرح مخمل مانند می‌باشد که طرفداران بسیاری دارد و در رده پارچه های مرغوب و باکیفیت قرار دارد. تولید این پارچه در ایران و چین صورت می‌گیرد که در ساخت آن از فناوری نانو استفاده شده است. امروزه بیشتر در تولید مبلمان های راحتی و چستر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای پارچه رومبلی Soft

پارچه سافت خصوصیات کاربردی بسیاری دارد که در ادامه به مهم ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • لطافت و نرمی بافت پارچه
  • پوشش تمامی سلیقه ها به دلیل تنوع طیف رنگی
  • قابلیت شستشوی راحت
  • مقاومت در نفوذپذیری مایعات در بافت پارچه
  • ضد لک، ضد چروک
  • استحکام و ماندگاری بالا
  • ثبات رنگ در برابر نور
  • کیفیت و مرغوبیت بالا

معایب پارچه مبلی سافت

  • آسیب پذیری کم در برابر برخورد اجسام تیز

این پارچه عیب محسوس چندانی ندارد و در حال حاضر سهم بزرگی از بازار را از آن خود کرده است.

مزایا و معایب پارچه مبلی سافت

قیمت پارچه مبلی سافت

این پارچه همچون سایر پارچه های وارداتی تحت تاثیر قیمت ارز قرار دارد. قیمت پارچه مبلی سافت هم اکنون در تاریخ 1400.05.13 هر متر به مبلغ 130 هزار تومان می‌باشد.

 

مبل راحتی با پارچه Soft

از آنجاییکه موارد استفاده روزانه از مبلمان راحتی زیاد می‌باشد، می‌بایست در مقابل سایش، فشار و اصطحکاک بیشترین سطح استحکام را دارا باشد. پس پارچه سافت به دلیل مقاومت بالا گزینه مناسبی برای مبلمان راحتی می‌باشد. این پارچه به دلیل طیف رنگی متنوع و جذاب، گزینه های انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین بافت لطیف و نرم این پارچه تمامی انتظارات مشتریان از راحتی رویه ی مبلمان را برآورده می‌سازد.

مبل راحتی با پارچه سافت

 

پارچه مبلی سافت بهتره یا مسکو؟

سوالی که ذهن اکثر مشتریان را به خود مشغول کرده است: مسکو یا سافت خوبه؟

تفاوت بارز بین این دو مدل در کیفیت و طرح پارچه می‌باشد. که هر دو دارای کیفیت خوب و مرغوبی هستند. ولی پارچه مسکو بیشتر برای مبلمان نیمه کلاسیک بکار می‌رود. ولی پارچه سافت خارجی را بیشتر برای مبلمان راحتی و چستر استفاده می‌کنند.

پارچه مسکو دارای بافت برجسته مخملی بوده که با طرح ابروبادی شناخته شده است. به دلیل ظاهر زیبا و اشرافی در ساخت مبلمان های استیل کاربرد بیشتری دارد. اما اگر تمایل به خرید مبل راحتی با ظاهری زیبا و شیک دارید، پارچه سافت به دلیل خواص ضدلک، ماندگاری و قابلیت شستشوی راحت تر در اولویت قرار دارد. چراکه مبل راحتی به دفعات بیشتری در خانه استفاده می‌شود. هر دو پارچه کیفیت و تنوع رنگ مطابق با هر سبک و سلیقه را دارا می‌باشند.

 

کالیته پارچه مبلی Soft

معمولا در دکوراسیون خانه های مدرن از رنگ های متنوع و جذاب استفاده می‌شود. پارچه سافت از جمله پارچه هایی می‌باشد که طیف های رنگی مختلفی را در کاتالوگ خود جای داده است و شما بر اساس سلیقه خود، گزینه های زیادی برای انتخاب رنگ دارید. کالیته پارچه سافت دارای 25 رنگ است که هفت رنگ نخست آن روشن و مابقی در طیف رنگ های تیره به‌شمار می‌روند.

کالیته پارچه مبلی سافت

سخن آخر

موضوع انتخاب نوع پارچه مصرفی در مبلمان، کاملا سلیقه ای و متناسب با سبک دکوراسیون خانه شما می‌باشد. درصورتیکه مایل به استفاده از مبلمان خود در درازمدت هستید علاوه بر جلوه ظاهری، میبایست فاکتورهایی همچون لمس، راحتی، نوع پوشش، استحکام، ضد حساسیت و نحوه شستشو را نیز مدنظر قرار دهید. پارچه مبلی سافت به نوبه خود توانسته است تمامی این نیازها را برآورده سازد.

 

انواع مبلمان راحتی جدید در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *