هشت معیار موثر برای انتخاب مبل برای منازل

هشت معیار موثر برای انتخاب مبل برای منازل - مبل لونا

هشت معیار موثر برای انتخاب مبل برای منازل

 

 • استاندارد خط تولید

خط تولید استاندارد شرکت مبل لونا  عبارت است از ایجاد رابطه ای متقابل بین جریان مواد، جریان اطلاعات، افراد و همچنین برقرار کردن روش های مطلوب برای خلق مجموعه ای به هم پیوسته و منسجم، در شرایطی کارآمد، اقتصادی و مناسب. به عبارتی ساده تر هدف  از استاندارد خط تولید پیدا کردن بهترین مجموعه از روابط فیزیکی مورد نیاز بین ماشین آلات، نیروی انسانی، جریان مواد، انبار ها، بخش های خدماتی تولید و بخش های رفاهی است. به منظور ایجاد بالاترین کارایی اقتصادی جهت دست یابی به این هدف می بایست مواد مورد فرآیند در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای معقول و در شرایط کاری مناسب انتقال یابند، زیرا هر چه مدت زمانی که مواد در کارخانه می گذرانند کوتاه باشد، فرصت کمتری  برای جذب هزینه ها خواهد داشت.

طراحی خط تولید، سنگ بنای عملیات تولید به حساب می آید و نقش عمده ای در بهره وری و کارایی محصولات  کارخانه  مبل دارد. اهمیت طرح صحیح را می توان به صورت زیر نشان داد:

 1. ایجاد حرکتی روان در مواد مورد فرآوری که در اصطلاح به آن Material Flow یا Material Handling می‌گویند.
 2. ایجاد ترتیب و هماهنگی فیزیکی مناسبی از تمامی تجهیزات، مواد، نیروی انسانی و بستر خط تولید.
 3. روش های عملیاتی و وسایل انتقال مطلوب و مکانیزم مناسب جریان مواد به منظور ایجاد تمرکز و پویایی در سیستم تولید.
 4. ترتیب درست دستگاهها با تکیه بر الگوی برنامه ریزی شده ی جریان مواد باعث افزایش کارایی تولید و در نتیجه کاهش هزینه ها می شود.
 5. کاهش منطقی هزینه ها باعث کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه افزایش سود دهی می گردد.

شرکت مبل لونا تولید کننده مبل راحتی و نیمه کلاسیک با طراحی شیک و زیبا با تطبیق بر آخرین استاندارد های خط تولید مبل در دنیا راه اندازی شده است.

 

 • واحد تحقیق ،توسعه ، نو آوری در طراحی و تولید در شرکت لونا

واحد تحقیق ، توسعه و نوآوری  شرکت مبل لونا با هدف بالا بردن و افزودن دانش سازمان، بررسی موانع پیش روی تحقیقات و تلاش برای رفع مشکلات مشتریان  مبل به منظور نیل به ارتقاء کیفیت ، ارتقاء توانمندی های شرکت جهت تولید محصولات جدید و کسب نتایج بهتر از محصولات تولیدی شرکت تأسیس گردیده است که این مهم با تکیه بر بررسی ها و نگاه های کارشناسانه علمی واحد تحقیق و توسعه در شرکت مبل لونا قابل دستیابی می باشد.

برخی از فعالیت های انجام شده در واحد واحد تحقیق ، توسعه و نوآوری  به شرح ذیل می باشد:

طراحی آخرین مدل های مبل نیمه کلاسیک

طراحی آخرین مدل های مبل راحتی

طراحی آخرین مدل های مبل چستر

برای انتخاب بهترین مبل از محصولات لونا به آدرس سایت www.Lunasofa.com مراجعه کنید زیرا به تحقیق و توسعه توام با نوآوری اهمیت داده شده است.

 

 • واحد تضمین کیفیت

یکی از موارد بسار مهم از هشت معیار موثر برای انتخاب مبل برای منازل تضمین کیفیت می‌باشد. كيفيت در بخش مبلمان با ويژگی هايی چون ظاهر خوب، ابعاد مناسب و كارايی محصول ارتباط دارد. در حقيقت، كيفيت توسط نيازهای خريداران و مصرف كنندگان نهايی تعريف می شود. شرکت تولیدی مبل لونا ( تولید کننده برتر مبل نیمه کلاسیک در منطقه ) اين نيازها را به مجموعه ای از ويژگی های دقيق ترجمه كرده و براساس استانداردهای مشخص آن را توليد می كنند. به علاوه، نيازهای مصرف كنندگان نهايی و انتظارات آنها ثابت نيست و با توسعه تكنولوژی، افزايش رقابت و توسعه طرح های جديد، مشتريان هميشه توقع افزايش كيفيت را دارند. که برای آن نیز واحد نوآوری و اتاق فکر را راه اندازی کرده است ،که بايد دايماً سطح كيفيت خود را به روز نگه دارد. در مورد واحد تضمین کیفیت شرکت تولیدی مبل لونا معیارهایی را به شرح ذیل تعریف کرده است.

ويژگی های مبلمان باكيفيت شرکت تولید مبل لونا آنهائی هستند که:

 • انتظارات مشتريان را برآورده کنند.
 • تعريف خوبی از نياز، مصرف يا هدف داشته باشند.
 • با ويژگی ها و استانداردهای کاربردی مطابقت داشته باشند.
 • با قانون و ساير نيازهای جامعه مطابقت داشته باشند.
 • با قيمت های رقابتی قابل دسترس باشند.
 • با هزينه ای توليد شوند که سود خوبی داشته باشد.

پیشنهاد ما برای خرید ،محصولات با کیفیت مبل لونا می باشد که می توانید عضو باشگاه مشتریان وفادار ما به آدرس تلگرامی Lunasofa@ شوید.

 

 • خدمات پس از فروش

تأمین رضایت خاطر مشتریان، نخستین ارزش پذیرفته شده در کلیه سطوح سازمانی شرکت مبل لونا  می باشد. تعهد کامل شرکت مبل لونا به ارزش یاد شده، موجب شده است که این شرکت مسئولیت خود در قبال مشتری را محدود به ارائه باکیفیت‌ترین محصولات و تجهیزات نظافت صنعتی موجود در بازار ندانسته و همراهی همه جانبه با مشتری پس از خرید محصول را بعنوان یکی از اساسی ترین وظایف خود در نظر گیرد. بهره‌گیری از زبده‌ترین کارشناسان فنی و اختصاص فضایی با مساحت بالا به واحد خدمات و انبار، نشان دهنده میزان اهمیت خدمات پس از فروش باکیفیت و سریع در نظر مدیران شرکت مبل لونا می‌باشد.

 

 • برندینگ و مقبولیت اجتماعی

ابتدایی ترین مفهوم برای برندینگ به معنی دادن وعده در خصوص یک برند (Brand) و سپس انجام آن تعهد می‌باشد.

در حقیقت برندینگ (Branding) یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ, جزئی و یا تجاری است. یک استراتژی برندینگ موثر در یک بازار رقابتی فزاینده به شما حاشیه‌ی عمده می‌بخشد.

 • برندینگ(Branding) فرآیندی منظم است که در شرکت تولید مبل لونا تولید کننده مبل های راحتی و نیمه کلاسیک، که برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتری استفاده می­کند. هدف اصلی از برندسازی شرکت تولید مبل لونا ، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا جایی که رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند. شرکت تولید مبل لونا در صدد استفاده از هر فرصتی است تا بگوید چرا مردم باید برند مبل لونا را نسبت به سایر برندها ترجیح و انتخاب نمایند.

 

 • محصولات منحصربفرد

منظور از تولید محصولات منحصربفرد ،تولید محصول جدیدی است که با تمام آنچه در بازار مبل می باشد  متفاوت باشد. روش‌های قدیمی بازاریابی منسوخ شده‌اند و شرکت تولید مبل شما را ترغیب می‌کند به انتخاب خود مطمئن نباشید و خطر کنید. در شرکت تولید مبل لونا مدیرانی هستند که مصرانه از تیم فنی و تخصصی خود درخواست می‌کنند با طراحی، آفرینش و فروش محصولات جدید به رونق تنوع بازار مبل فکر کنند. رویکردهای متغیر را با تجارت خود منطبق سازند. این کار ضامن بقای شرکت تولید مبل لونا و البته نوآوری در روزی تازه خواهد بود.

برای انتخاب مبل جدید با شرکت تولید مبل لونا  باشید تا آخرین مبل های جدید و منحصر بفرد را تقدیمتان کند. برای سفارش به سایت شرکت www.Lunasofa.com مراجعه کنید.

 

 • مواد مصرفی مرغوب

با توجه به اهمیت و نقش کیفیت مواد اولیه در ارتقای سطح کیفی مبل تولید شده و بنا به اهداف بلند مدت و انگیزه رقابت در عرصه های بین المللی شرکت تولید مبل لونا  در تولید مبل چستر و نیمه کلاسیک ، مدیران و کارشناسان این شرکت با قرارداد و خرید بهترین مواد اولیه چوب و پارچه و دیگر ابزارآلات ارگانیک و زیست محیطی که استانداردهای لازم را برخوردار می‌باشند. قدمی بسیار مهم و اساسی در تولید مبل های مختلف  شامل  راحتی و نیمه کلاسیک برداشته ایم.

 

 • قیمت های مناسب و رقابتی

یکی از مشکل‌ترین و مهم‌ترین چالش‌های پیش روی تولید کنندگان محصولات، تصمیم‌گیری در مورد قیمت محصولات یا خدمات‌ آنها می باشد که شرکت تولیدی مبل لونا در مورد نیاز با استراتژی کارآمد ازعهده آن بخوبی برآمده است. اگرچه، برای قیمت‌گذاری مناسب یک فرمول مشخص وجود ندارد اما خوشبختانه راهبردهایی وجود دارند، که در شرکت مبل لونا ما را در تعیین بهای درست کمک کرده است. که می توانید برای اطلاع از این راهبردها به سایت لونا مراجعه کنید.

در توضیحات بالا سعی کردیم مطالب جامع و مفیدی را در مورد هشت معیار موثر برای انتخاب مبل برای منازل را به شما عزیزان ارائه دهیم و همچنین برای خرید و اطلاع از قیمت پائین می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاهی شرکت مبل لونا تولید کننده برتر مبل های چستر و نیمه کلاسیک ، قیمت های ما را مورد ارزیابی قراردهید و با بازار مقایسه کنید. محصولات ما در عین باکیفیت بودن بسیار مناسب و برای خرید معقول می باشد و مطمئن هستیم که ما را برای خرید انتخاب خواهید کرد.

مبل راحتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به واتساپ
1
سوالی دارید؟
lunasofa
به مبل لونا خوش آمدید
پشتیبانی آنلاین در خدمت شماست.