مبل راحتی

ویژگی‌های‌ ‌مدیریت موفق در حوزه تولید مبلمان لونا

ویژگی‌های‌ ‌مدیریت موفق در حوزه تولید مبل با طعم لونا - تولیدی مبل لونا

ویژگی‌های‌ ‌مدیریت موفق در حوزه تولید مبلمان لونا

در این مطلب میخواهیم درباره تولید مبلمان لونا صحبت کنیم. بسیاری از مدیران از دگرگونی می‌هراسند. بسیاری از مدیران بر این باورند که آرام نشستن بهترین راهبرد در کسب‌وکار است. شاید بدان دلیل که بی‌خطرترین می‌باشد. ما در مدیریت تولید مبلمان لونا ترس از دگرگونی را بی‌معنی می دانیم.

دگرگونی بخش بزرگی از طبیعت کسب‌و‌کار در حوزه تولید مبلمان لونا است، زیرا دائما این صنعت در حال تغییر و نوآوری است.

به محیط کسب‌ و‌ کارهای این صنعت در دنیا نگاه کرده‌ایم و از بیشتر شرکت های بزرگ دیدن کرده‌ایم و نمایشگاههای زیادی را ملاحضه نموده‌ایم، به این نتیجه رسیده‌ایم که تولید مبل پیوسته در حال تغییر می‌باشد: رقیبان تازه، فراورده‌های نو و نمایشگاه های با محصولات جدید و نوآورانه. طبیعت انسان برای آرامش در منزل و محل کار به تنوع و زیبا شناختی ارزش و بها می‌دهد که ما نیز در مبل لونا دنبال رسیدن به این هدف مشتری هستیم.

ما می دانیم هر کارخانه ای تولیدی مبل که این‌گونه واقعیت‌ها را به فراموشی بسپارد، محکوم به نابودی است. ما در تولید مبلمان لونا از دگرگونی ترسی نداریم و پیوسته در تحول می‌باشیم، پیوسته باز آفرینی می‌ کنیم. ما در ده سال گذشته ساختار تولید مبل را در منطقه زیر و رو کرده ایم  و امسال نیز نهضت کیفیت‌گرایی را راه اندازی کرده‌ایم.

دستور کار مدیریت تولید مبل لونا همواره در حال بازنگری است. هدف پیوسته یکسان، رشد بی‌پایان با استفاده از مدل های فن آورانه در تولید و در فروش با دیجیتال مارکتینگ واقعی برای تسخیر بازار های منطقه‌ای و جهانی برای رسیدن به اهداف عالی خود می باشیم.

تکنولوژی ابزار و روش‌ها همواره در تولیدی مبل لونا بهتر می‌شود. به مدیران واحد های زیر مجموعه توصیه می‌کنیم هر روز را همانند یک تازه‌ کار آغاز کنید. به هر تغییری که در بهسازی امور موثر است، تن در دهید. دستور کار خود را پیوسته بازنگری کنید. اگر لازم است آن‌ را از نو بنویسید. بدین‌گونه از دام عادت‌های دیرین رها شویم.

لذا برای تحول در ساختار مدیریت و تحول دیجیتال و فن آورانه اصول استاندارد شده زیر را در مجموعه شرکت تولیدی مبل لونا ، برای موفقیت هدف گذاری کرده ایم که شامل:

۱. توانایی‌ درک‌ اهمیت‌ رویدادها بدون‌ اینکه‌ تحت‌ تاثیر آرا و عقاید اطرافیان‌ خود قرار بگیرد و یا گرفتار پیش‌ داوری‌های‌ شخصی‌ شود.

۲. توانایی‌ تصمیم‌سازی‌ و عمل‌ بی‌آنکه‌ به‌ دلیل‌ مخاطرات‌ جانبی‌ از مسیر و هدف‌ اصلی‌ منحرف‌ شود.

۳. مسئولیت‌پذیری‌ یا آمادگی‌ برای‌ رویارویی‌ و مبارزه‌ با مشکلات، این‌ امر با تصمیم‌گیری‌ و قاطعیت‌ ارتباط‌ بسیار نزدیک‌ دارد، زیرا کسی‌ که‌ مسئولیت‌ می‌پذیرد باید از توان‌ لازم‌ برای‌ تصمیم‌گیری‌ برخوردار باشد تا بتواند تصمیمی‌ بگیرد که‌ برای‌ منافع‌ شرکت مبل لونا‌ باشد.

۴. قدرت‌ سازماندهی. چنانچه‌ مدیرمبلمان لونا از ابزار کارآمد در جای‌ مناسب‌ خود استفاده‌ کند. بسیاری‌ از مشکلات‌ سازمانی، خود به‌ خود حل‌ خواهد شد.

۵. انسان‌شناسی‌ یا توان‌ شناخت‌ افرادی‌ که‌ با او کار می‌کنند. در پرتو این‌ شناخت‌ است‌ که‌ رفتار مدیریت شرکت لونا در برابر کارکنان‌ شکل‌ می‌گیرد.

۶. انگیزه‌ با اشتیاق‌ و تمایل‌ به‌ انجام‌ کار یا کارهایی‌ که‌ به‌ او سپرده‌ شده‌ است. چنین‌ مدیری‌ می‌تواند انگیزه‌ لازم‌ را در کارکنان‌ خود ایجاد کند، که ما در تولیدی مبل لونا به این باور رسیده ایم.

۷. قدرت‌ کار کردن‌ به‌ مدت‌های‌ طولانی‌ بدون‌ احساس‌ خستگی، در حقیقت‌ با توجه‌ به‌ آنچه‌ در مورد انگیزه‌ عنوان‌ می‌شود بیشتر کارکنان‌ به‌ رفتار مدیر، رفتار خودشان‌ را تغییر می‌دهند و از مدیر در نحوه‌ کار کردن‌ الگو برداری‌ می‌کنند. ما در تولیدی مبل لونا با تلاش شبانه روزی در تلاش سخت کوشانه و با ساختار منظم در رفتار خود الگو هستیم نه در گفتار خود.

۸. اعتماد‌ به‌ نفس، یعنی‌ قبول‌ داریم‌ صاحب‌ قدرت‌ هستیم‌ و می‌توانیم در تولیدی مبل لونا با تکیه‌ بر آن‌ مشکلات‌ خود و کارخانه تولیدی‌ مان را حل کنیم، به‌ عبارتی‌ دیگر خود را به‌ درستی‌ می‌شناسیم به‌ توانایی‌های‌ خود آگاهی‌ داریم و به‌ همین‌ دلیل‌ می‌دانیم و می‌توانیم در برخورد با شرایط‌ متعدد به‌ درستی‌ تصمیم‌ بگیریم و در برابر این‌ تصمیم‌ هراسی‌ نداشته‌ باشیم.

۹. بلوغ‌ عاطفی‌ یا توان‌ کنترل‌ عواطف‌ و احساسات‌ خود در هر زمانی‌ که‌ ضرورت‌ داشته‌ باشد. ما در تولیدی مبل لونا مدیریت مان‌ را دارای‌ بلوغ‌ عاطفی‌ می‌دانیم‌ که‌ دقیقا پس‌ از تجزیه‌ و تحلیل‌ شرایط، احساسات‌ خود را آشکار سازیم. و با مدیران مجموعه ها و کارکنانمان رابطه صمیمی داریم.

۱۰. داشتن‌ سعه‌ صدر لازم‌ برای‌ برخورداری‌ از دیدگاه‌ همکاران، به ویژه‌ زیردستان. در واقع‌ یکی‌ از صفات‌ پسندیده‌ مدیریت تولیدی مبل لونا آن‌ است‌ که‌ با افراد صاحب‌نظر درباره‌ مسایلی‌ که‌ ضرورت‌ دارد مشورت‌ کنیم و باتوجه‌ به‌ دیدگاه‌های‌ معقول‌ آنان‌ تصمیم‌ بگیریم.

۱۱. قوت‌ تصمیم‌گیری‌ و قاطعیت‌ حساب‌ شده‌ در کار. قاطعیت‌ به‌ معنای‌ این‌ است‌ که‌ هرگاه‌ برای‌ مدیر روشن‌ شد انجام‌ یک‌ کار به‌ نفع‌ تولیدی مبل لونا است‌ در انجام‌ دادن‌ آن‌ تردیدی‌ به‌ خود راه‌ ندهیم.

۱۲. قضاوت‌ عادلانه‌ درباره‌ کارکنان. مدیریت در شرکت تولید مبل لونا باید پیش‌ قضاوت‌ درباره‌ هریک‌ از کارکنان‌ با شرایط‌ موجود را درنظر بگیرد.

۱۳. پیشگامی‌ یا برخورداری‌ از قدرت‌ مدیریت. شخصیتی‌ هستیم که‌ در انجام‌ امور پیش‌قدم‌ می شویم و با طرح‌ و ارائه‌ ارزش‌های‌ جدید، رهبری‌ کارکنان‌ را برای‌ انجام‌ کار بر عهده‌ می گیریم.

۱۴. قدرت‌ هماهنگ‌سازی‌ و توان‌ ایجاد موازنه‌ و همسویی‌ میان‌ فعالیت‌های‌ اعضای‌ مختلف‌ شرکت تولید مبل را داریم‌. بر این‌ اساس‌ نخست‌ باید اطمینان‌ داریم که‌ کارکنان به‌ سازمان‌ و کار خویش‌ وفادارند تا بتواند در هماهنگ‌ کردن‌ آنان‌ موفق‌ باشیم;

۱۵. برخورداری‌ از ویژگی‌ خلاقیت‌ و کارآفرینی. در ابتدای‌ هر کار و فعالیتی، نوآوری‌ لازمه‌ فعالیت‌ است. ما در مدیریت و تولیدی مبل لونا اتاق فکر و خلاقیت راه اندازی کرده ایم و از ایده خلاقانه همه مشتریان و کارکنان خود استقبال و آن را سازماندهی می کنیم.

بخاطر طرح های خلاقانه و مدیریت نوین شرکت تولیدی مبل لونا توانسته در تولید مبل های جدید نیمه کلاسیک ،مبل نیمه سلطنتی ،مبل راحتی و مبل چستر با استاندارد ، زیبا ، شیک و مدرن با قیمت بسیار رقابتی موفق ظاهر شود. بطوری که با راه اندازی وب سایت بسیار عالی خرید ساده و راحت، خرید اینترنتی و فروش آنلاین را توسعه دهد.

از فروشگاه اینترنتی وب سایت مبل لونا به آدرس www.Lunasofa.com برای دیدن مبلمان خانگی و اداری مراجع نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *