مبل چستر

قیمت مبل چستر

مبل چستر نانسی طلایی

قیمت مبل چستر

مبلمان چستر یکی از مجلل ترین و شیک ترین مبلمان ها است که محبوبیت زیادی در سراسر دنیا نیز به خاطر طراحی خاص و هنرمندانه خود دارد. طراحی مبلمان چستر در دکمه کاری ها و لمسه های منظم و دسته های خاص نمود پیدا میکند. مبلمان چستر نه فقط برای خانه های اشرافی بلکه برای خانه های مدرن و محیط های اداری نیز کاربرد دارد. مبلمان چستر علاوه بر زیبایی از متریال های مرغوب و درجه یک ساخته می شود. همه موارد گفته شده از جمله طراحی و متریال ها مورد استفاده در ساخت محصول در قیمت نهایی مبلمان چستر موثر است. ما در این مطلب قصد داریم شما را به نحوه قیمت گذاری مبلمان و با کیفیت ترین مبلمان های چستر که قیمت مناسبی دارند آشنا کنیم.
برای تولید مبلمان راحتی چستر از اولین مرحله یعنی تهیه الوار و برش چوب تا مراحل نهایی کنترل کیفیت زحمت زیادی کشیده می شود و تمام این مراحل باید توسط استاد کاران ماهر و چیره دست انجام شود تا مبلمان تولید شده، ظرافت و زیبایی را که از مبلمان چستر انتظار می رود را داشته باشد. برای اینکه مبلمان چستر تولید شده درجه کیفی بالایی داشته باشد باید از مواد اولیه و متریال های مرغوب در تولید مبلمان چستر استفاده شود که در نهایت باعث افزایش قیمت محصول می شود.
متغییر های زیادی برای تعیین قیمت مبلمان چستر وجود دارد مانند: مواد اولیه بکار رفته در تولید مبلمان، تعداد نشیمن های مبلمان، جنس پارچه در رویه کوبی و غیره. موارد گفته شده باعث می شود که مبلمان چستر تولید شده هم از لحاظ کیفیت و ظاهر و هم از لحاظ قیمت متفاوت باشد.
امروزه قیمت تبدیل به یکی از ملاک ها و مسئله های مهم در خرید مبلمان گشته است، و باعث ایجاد سوالاتی در ذهن افراد می شود، مانند: نحوه قیمت گذاری مبلمان چه گونه است؟ متغییر های مهم در قیمت مبلمان کدام اند؟ آیا می شود مبلمانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کرد؟ و سوالاتی از این دست. بنابراین ما در مبلمان لونا قصد داریم در این مطلب به برخی از پرسش های شما هموطنان گرامی در رابطه با قیمت مبلمان چستر پاسخ دهیم.

مبل چستر نانسی
عوامل تاثیر گذار در قیمت مبلمان چستر

از عوامل تاثیر گذار در قیمت مبلمان چستر تعداد نشیمن های مبلمان است. مبلمان راحتی چستر معمولا درست های 8 نفره عرضه می شود، که شامل دو عدد مبل تک نفره و دو عدد مبل سه نفره می باشد؛ ولی با این حال تولید کنندگان مبلمان امکان افزایش و یا کاهش ست مبلمان را با توجه به خواست مشتری قرار می دهند که طبیعتا در قیمت نهایی مبلمان تاثیر دارد. به طور مثال قیمت مبل تک نفره با کاناپه سه نفره متفاوت است که باعث تغییر قیمت نهایی محصول می شود.
در تعیین قیمت مبلمان معمولا به صورت زیر عمل می کنند که به طور مثال مبل تک نفره برابر است با یک واحد از قیمت مبنا.
 مبل تک نفره برابر است با 1 واحد
 مبل دو نفره برابر است با 5 / 1 واحد
 مبل سه نفره برابر است با 2 واحد

از عوامل دیگر تاثیر گذار در تعیین قیمت مبلمان چستر جنس مواد اولیه بکار رفته در تولید مبلمان راحتی چستر می باشد. به طور مثال:
جنس چوب بکار رفته در ساخت مبلمان چستر، قیمت و کیفیت چوب های مختلف با یکدیگر متفاوت است به طور مثال چوب هایی مانند: گردو و راش که کیفیت و استحکام بالایی دارند، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.
جنس اسفنج و فوم بکار رفته در مبلمان چستر بسیار مهم است، هرچه فوم و اسفنجی که در مبلمان چستر استفاده می شود کیفیت بالاتری داشته باشد طول عمر مبلمان و راحتی مبلمان چستر افزایش می یابد. به طور معمول در مبلمان های راحتی چستر با کیفیت از اسفنج های 35 کیلویی و یا فوم سرد استفاده می شود؛ که این موارد در قیمت نهایی محصول نیز بی تاثیر نیست.
مورد دیگر رنگ بکار رفته در قسمت های چوبی مبلمان چستر است. انواع مختلفی از رنگها وجود دارد که کیفیت متفاوتی دارند به طور مثال رنگهای با کیفیت و مرغوب طول عمر بالاتری دارند و در اثر تغییرات دمایی، رطوبت و نور خاصیت و جلوه خود را از دست نمی دهند از جمله این رنگها، رنگ پلی اورتان ترک می باشد که مبلمان لونا در مبلمان های چستر خود از جمله مبلمان چستر پانیذ، مبلمان چستر ویستا و محصولات دیگر خود استفاده می نماید.
جنس روکش استفاده شده در مبلمان چستر از عوامل تاثیر گذار دیگر است. انواع مختلفی از روکش ها برای مبلمان راحتی چستر استفاده می شود از جمله مبلمان های چستر با روکش چرم، مبلمان های چستر با روکش پارچه ای، مبلمان های چستر با روکش های نانو و غیره که هر کدام از این روکش ها در انواع کیفیت ها در بازار وجود دارد و باعث تفاوت قیمت مبلمان می شود برای مثال مبلمان های چستر با روکش چرم قدری گرانتر از سایر روکش ها می باشد.
درنهایت عوامل غیر مستقمی مانند: ابزارها، ماشین آلات، خدمات پس از فروش، گارانتی، دفتر فروش و یا فروشگاه مبلمان، درصد واسطه ها و در برخی موارد نام برند تجاری نیز از شاخص های تاثیر گذار در قیمت مبلمان می باشد.

مبل چستر نانسی
خرید مبلمان ارزان قیمت با کیفیت

با توجه به موارد گفته شده مبلمان چستر با کیفیت به دلیل طراحی خاص و ریزه کاری های دست که به طور حتم باید توسط افراد ماهر و با تجربه انجام شود تا ظرافت و زیبایی نهایی را داشته باشد طبیعتا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت؛ ولی میتوان همان مبلمان را با قیمت نهایی کمتری از آنچه گفته شد خریداری نمود.
خرید مبلمان از کارخانه تولیدی مبلمان به دلیلی عرضه مستقیم و حذف واسطه های دارای قیمت کمتری است و همچنین در خرید مستقیم از کارخانه تولیدی مبلمان، آنها اطلاع دقیق تری را از مواد بکار رفته در ساخت مبلمان و کیفیت ساخت آن به شما می دهند و از این رو شما کمتر در معرض فریب یک فروشنده غیر حرفهای که صرفا جهت سود بیشتر شما را راهنمایی میکند؛ قرار میگیرید.

کارخانه تولیدی مبلمان لونا

یکی از بهترین تولیدی های مبلمان چستر که قیمت های مناسب تری ارائه می نماید کارخانه تولیدی مبلمان لونا می باشد. کارخانه تولیدی مبلمان لونا تولید کننده انواع مختلف مبلمان چستر در طرح ها و رنگ های مختلف از جمله مبلمان چستر ویستا، مبلمان چستر پانیذ، مبلمان چستر نانسی، مبلمان چستر پارادایس، مبلمان چستر رومنس و غیره می باشد. محصولات کارخانه تولیدی مبلمان لونا در کنار تنوع از مواد اولیه بسیار مرغوب مانند چوب راش، فوم سرد وارداتی، اسفنج 35 کیلویی و بهترین رنگهای ترک تولید شده اند که باعث
افزایش طول عمر و درجه کیفی بالا مبلمان چستر محصول می شود .
مبلمان لونا در راستای کاهش قیمت های محصولات خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا با حذف واسطه های مبلمان های تولیدی به طور مستقیم و با قیمت مناسب به دست هموطنان گرامی برسد.
شما می توانید مبلمان های انتخابی را پس از مقایسه و مطالعه کامل مشخصات و مواد اولیه بکار رفته در محصول و با اطمینان خاطر از کیفیت مبلمان، از طریق راه های ارتباطی گوناگونی که مبلمان لونا در اختیار شما قرار می دهد، اقدام به ثبت سفارش کنید و محصول مورد نظر را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید. محصولات تولید شده در مبلمان لونا برای آرامش خاطر و اطمینان مشتریان و هموطنان گرامی دارای گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 36 ماهه می باشند.

راه های ارتباطی کارخانه تولیدی مبلمان لونا
سایت فروشگاهی مبلمان لونا: www.lunasofa.com
مدیر فروش: 09149650876
مدیر فروش: 09146706280
شماره پشتیبانی: 04436523793

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *