دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان منزل با مبل راحتی کرمی

چیدمان منزل با مبل راحتی کرمی

کرم یکی از محبوب‌ترین رنگ هاست. و تقریباً در همه تزئینات و دکوراسیون‌ها یافت می‌شود. رنگ کرم عمدتاً برای دیوارها، وسایل و اثاثیه منزل و مبلمان استفاده می‌شود. البته باید توجه داشت که در گروه مبل ها، مبل کرمی محبوبیت بیشتری دارد. البته باید به نحوه چیدمان منزل با مبل راحتی کرمی نیز توجه داشت تا دکوراسیون داخلی منزل شیک و زیبا باشد.

رنگ دکوراسیون داخلی خانه‌‍ها یکی از تأثیر گذارترین عناصر و المان‌ها است و آنها می‌توانند احساس و روحیه مورد نظر ما را به فضا بدهند. در ادامه به معرفی نکات و مواردی برای چیدمان بهتر دکوراسیون منزل با مبلمان کرم راحتی می‌پردازیم.

البته قبل از آن می‌توانید به فروشگاه مبلمان لونا مراجعه کرده و انواع مبلمان کرم رنگ با مشخصات کامل را مشاهده کنید.

 

اصول استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلی منزل

برای دکوراسیون داخلی منزل به طور عمده از قانون 6.3.1 استفاده می‌کنند. قانون 6.3.1 یعنی رنگ اول و غالب 60% طیف رنگی مورد استفاده در دکوراسیون است. مانند رنگ کرم در مبل راحتی کرمی که در این مقاله به آن پرداختیم. و 30% از طیف رنگ دکوراسیون اختصاص به رنگ دوم دارد؛ که برای جلوه بخشی به رنگ اول استفاده می‌گردد مانند رنگ آبی. و درنهایت 10% از طیف رنگی دکوراسیون اختصاص به رنگ سوم دارد، برای ایجاد کنتراست و تنوع در محیط مانند رنگ طلایی.

این روش استفاده از رنگ ها در دکوراسیون منزل زیبایی و شکوه خاصی به دکوراسیون داخلی منزل شما می‌بخشد.

دکوراسیون

رنگ کرمی

رنگ کرم از ترکیب مقدار کمی از رنگ‌های قرمز، آبی با رنگ زرد بدست می‌آید و یک رنگ خنثی است. این ترکیب رنگی که کرم یا بژ نام دارد؛ طیف رنگی گسترده‌ای دارد که شامل: شیری، استخوانی، ماشی و خاکی است. این طیف‌های رنگی شامل رنگ های گرم و سرد است که خصوصیات و تأثیرات خاص خود را دارند. اما به طور کلی، کرم یک رنگ خنثی است که به ما احساس امنیت، اعتماد و اطمینان می‌دهد. این رنگ زیبا با هر رنگی قابل ترکیب است و در هر دکوراسیونی قابل استفاده است.

امروزه استفاده از این رنگ در مبلمان‌ها محبوبیت فراوانی پیدا کرده است؛ همانند مبل راحتی کرمی.

 

دکوراسیون‌های متناسب با مبل راحتی کرمی

رنگ کرم می‌تواند در دکوراسیون داخلی خانه‌های سلطنتی زیبا و با طراحی کلاسیک استفاده شود. رنگ کرمی در ترکیب با طلایی، یک ترکیب سلطنتی و باشکوه را به خانه شما می‌آورد. رنگ‌های زرشکی، یشمی و آبی سرمه ای و قهوه ای با کرم نیز مخصوص خانه‌هایی با سبک کلاسیک است. رنگ‌های کرم با رنگهای آبی روشن یا پاستلی نیز منعکس کننده تزئینات و دکوراسیون‌های مدرن است.

دکوراسیون‌

ترکیب رنگی متناسب با رنگ کرمی و مبل راحتی کرمی

از آنجا که کرم یک رنگ خنثی است، بهتر است آن را با رنگ‌هایی ترکیب کنید که باعث زنده شدن فضا می‌شوند. قرار دادن رنگ کرم در کنار یک رنگ سرد یا گرم می‌تواند به فضا روح ببخشد و آن را از سادگی، کسالت بار بودن و خسته کنندگی رهایی ببخشد. در اینجا چند ترکیب عالی برای رنگهای کرم آورده شده است. با ما همراه باشید.

کوسن های چند رنگ

مبل راحتی کرمی

 

مکمل رنگ کرم در دکوراسیون

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم مکمل‌های رنگ کرم را به شما معرفی کنیم. استفاده از این مکمل‌های رنگی در کنار مبل راحتی کرمی هماهنگی زیبا و بی‌نظیری از رنگ‌ها را در دکوراسیون منزل شما ایجاد می‌کند.

رنگ کرم و قهوه‌ای

یکی از بهترین مکمل‌ها برای مبل، رنگ قهوه ای کرم است. رنگ کرم با رنگ قهوه ای هماهنگی جذاب و زیبایی را به خود جلب می‌کند و فضایی دلپذیر، گرم و صمیمی ایجاد می‌کند.

شما می‌توانید یک مبل راحتی کرمی با زمینه قهوه ای در دکوراسیون منزل استفاده کنید. به عنوان مثال از مبلمان کرم با میز یا سایر اجزای چوبی قهوه ای استفاده کنید. و یا ترکیبی از مبلمان کرم قهوه ای همراه با دیوارهای سفید و سقف در دکوراسیون منزل استفاده کنید. می‌توانید مبلمان‌های ترکیبی از کرم و قهوه ای را در سایت مبلمان لونا مشاهده نمایید.

البته باید توجه داشت که هنگام استفاده از رنگ قهوه ای برای دکوراسیون داخلی منزل خود بهتر است به مقیاس و تیره و روشنی رنگ قهوه ای توجه کنید.

رنگ کرم و قهوه‌ای

رنگ کرم و طلایی

رنگ دیگری که می‌توانید مکمل کرم در نظر بگیرید طلایی است. این رنگ هارمونی زیبا و جلوه‌ای لوکس و مجلل به دکوراسیون منزل می‌بخشد. ترکیب رنگی کرم و طلایی با تزئینات سلطنتی مطابقت بیشتری دارد.

می‌توانید از مبل سلطنتی، مبل استیل، مبل کلاسیک و یا مبل راحتی کرمی به همراه میز، بوفه، لوستر یا آباژورهای طلایی استفاده کنید. با این امر جلوه‌ای بی‌نظیر و ویژه‌ای برای دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید.

رنگ کرم و طلایی

مبل راحتی کرمی و رنگ صورتی

رنگ‌های روشن برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند زیرا محیط منزل را بزرگتر نشان می‌دهند. می‌توانید از ترکیب کرم و صورتی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از رنگ سفید به عنوان رنگ سوم در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

رنگ‌های کرم و صورتی بیشتر مناسب دکوراسیون و اتاق خواب‌های مدرن است. استفاده از این رنگ فضایی لطیف، ظریف و رویایی ایجاد می‌کند و زیبایی دکوراسیون داخلی خانه را چند برابر می‌کند.

مبل راحتی کرمی و رنگ صورتی

 

رنگ کرم و خاکستری

تزئین با مبل راحتی کرمی به رنگ خاکستری می‌تواند تناسب جالبی ایجاد کند. اما به یاد داشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید. استفاده بیش از حد از رنگهای مشابه یا خنثی مانند کرم، خاکستری یا طوسی باعث می‌شود محیط خانه و دکوراسیون داخلی منزل خسته کننده و کسالت بار تر به نظر برسد.

البته راه‌هایی نیز برای ایجاد دکوراسیون داخلی جذاب با رنگ‌های خنثی وجود دارد. یکی از این روش‌ها که جذابیت و نشاط را به دکوراسیون داخلی منزل می‌افزاید افزودن کنتراست و تضاد به محیط است. این بدان معنی است که شما می‌توانید رنگ کرم را به عنوان رنگ پایه در دکوراسیون خود در نظر بگیرید. رنگ خاکستری را به عنوان رنگ دوم و یک رنگ متضاد را به عنوان رنگ سوم برای محیط در نظر بگیرید. رنگ سوم متضاد برای جلوه بخشی دکوراسیون استفاده می‌شود. ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که رنگ سوم و متضاد انتخابی تناسب و هارمونی خوبی با رنگ کرمی و خاکستری داشته باشد.

رنگ کرم و خاکستری

دکوراسیون با مبل راحتی کرمی و رنگ پاستیلی

استفاده از رنگ‌های ملایم و پاستیلی مانند قهوه ای خیلی روشن، یاسی، رنگ صورتی روشن و آبی روشن در کنار مبل راحتی کرمی باعث ایجاد رنگ جذاب و تنوع رنگی بی‌نظیر در دکوراسیون منزل میگردد.

رنگ یاسی نماد عشق و آرامش است. استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل به ویژه در جهزیه و دکوراسیون داخلی منزل نو عروس ها علاوه بر زیبایی خاص و چشم نواز معنای عمیقی نیز به آن می‌بخشد.

دکوراسیون با مبل راحتی کرمی و رنگ پاستیلی

دکوراسیون داخلی منزل با آبی اقیانوسی و مبل راحتی کرمی

رنگ آبی اقیانوسی جز رنگ خاص و بی‌نظیری است که جلوه خاصی دارد. این رنگ زیبا در کنار مبلمان کرمی هارمونی زیبایی از تضاد و تاکید ایجاد می‌کند. برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل خود می‌توانید برای مبل راحتی کرمی کوسن‌هایی به رنگ آبی اقیانوسی و یا رنگ کله غازی در نظر بگیرید. این امر جنبه تاکیدی در دکوراسیون داخلی منزل دارد.

البته قابل ذکر است که مبلمان‌های راحتی نیز با این رنگ وجود دارد که می‌توانید در دکوراسیون منزل از آن بهره بگیرید. شما می‌توانید از مدل‌های جذاب و زیبای ست‌های مبل با رنگ کله غازی و یا آبی اقیانوسی در سایت مبلمان لونا دیدن فرمایید.

دکوراسیون داخلی منزل با آبی اقیانوسی و مبل راحتی کرمی

مبل راحتی کرمی و بنفش

ترکیب مبلمان کرمی و بنفش باعث ایجاد محیطی گرم و دوستانه و در عین حال شیک می‌گردد. رنگ بنفش نماد اصالت و زیبایی باعث ایجاد فضای خانه شاد و سرزنده می‌شود.

شما می‌توانید از مدل‌های مختلف مبلمان بنفش موجود در قسمت فروشگاهی سایت مبل لونا دیدن فرمایید. و مبلمان انتخابی خود را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خرید خریداری کنید.

مبل راحتی کرمی و بنفش

 

کوسن‌های متناسب با مبل راحتی کرمی

کوسن انواع مختلفی از طرح‎‌ها و رنگ‌ها را دارد. هر کدام از مدلهای کوسن و رنگهای متنوع آنها با استفاده از دکوراسیون خاص است. در این قسمت از مطلب می‌خواهیم به کوسن‌های متناسب با مبل راحتی کرمی بپردازیم.

بعضی از کوسن‌های متناسب با مبل راحتی کرمی:

 • کوسن های طرحدار طلایی
 • کوسن های دارای نقش‌های هندسی
 • کوسن هایی به رنگ بژ و قهوه ای
 • کوسن هایی به رنگ آبی اقیانوسی
 • کوسن هایی به رنگ خاکستری
 • کوسن هایی به رنگ شکلاتی
 • کوسن هایی با جلوه‌هایی از طبیعت
 • کوسن هایی به رنگ صورتی
 • کوسن هایی هم رنگ با پرده و یا دیوارها
 • کوسن هایی به رنگ سفید ساده و یا طرحدار
 • کوسن های چند رنگ

در ادامه مطلب، بعضی از متناسب‌ترین و هماهنگ‌ترین کوسن‌ها با مبل راحتی کرمی را بررسی می‌کنیم. امید این مطلب پیرامون دکوراسیون با مبلمان کرمی رنگ برای شما مفید باشد.

کوسن‌های متناسب با مبل راحتی کرمی

کوسن هایی با جلوه‌هایی از طبیعت

تناسب این کوسن ها با نقش و نگارهایی از شاخ و برگ‌های طبیعی گیاهان همراه با مبل راحتی کرمی جلوه‌ای بسیار زیبا را در دکوراسیون منزل ایجاد می‌کند.

کوسن های صورتی و مبل کرمی

کوسن های صورتی هارمونی جذاب با مبلمان کرمی ایجاد می‌کند و این کوسن‌ها هم‌خوانی خاص با مبلمان و محیط دارند. شما می‌توانید از ترکیب مبل راحتی کرم با کوسن های صورتی با طیف رنگی روشن و یا تیره انتخاب کنید.

کوسن هایی هم رنگ با پرده‌ها

شما می‌توانید کوسن های با طیف رنگی پرده های منزل برای مبل راحتی کرمی خود انتخاب نمایید. انتخاب متناسب پرده‌های و کوسن‌ها جلوه دکوراسیون داخلی منزل را دوچندان می‌کند.

کوسن هایی هم رنگ با پرده‌ها

کوسن های سفید ساده و یا طرحدار

این نوع کوسن ها به همراه مبل راحتی کرمی فضایی زیبایی همانند سبک دکوراسیون ساحلی ایجاد می‌کند. البته شما می‌توانید از کوسن‌های سفید طرحدار، راه راه و یا گورخری برای مبل‌های خود استفاده نمایید.

کوسن های چند رنگ

استفاده از کوسن‌های چند رنگ و گاهی اوقات با رنگ‌های متضاد کنتراست و جلوه‌ای بی‌نظیر به دکوراسیون داخلی منزل می‌دهد. این نوع چیدمان باعث ایجاد حس نشاط در خانه و خانواده می‌گردد.

کوسن های چند رنگ

مبل راحتی کرم رنگ

 

سخن پایانی

دکوراسیون داخلی منزل به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد. از جمله برخی از این عوامل مبلمان، پرده ها و سایر اثاثیه منزل است. در کنار اثاثیه منزل نحوه چیدمان مبلمان و سایر لوازم منزل، طیف رنگی مورد استفاده دکوراسیون و تناسب آن‌ها و در نهایت نورپردازی در دکوراسیون منزل نقش مهمی دارد.

ما در این مقاله به بررسی رنگ‌های متناسب با مبل راحتی کرمی پرداختیم. البته شما می‌توانید از مدل‌های مختلف و جذاب مبلمان راحتی کرم رنگ مانند مبل راحتی چستر پانیذ، مبل نانسی، مبل راحتی ویستا و دیگر ست‌های مبل راحتی تولید شده در مبلمان لونا دیدن فرمایید.

تمامی محصولات مبلمان لونا از بهترین و مرغوب‌ترین متریال ها و مواد اولیه ایرانی و خارجی تولید می‌گردد. این امر موجب می‌شود تا شما بتوانید با خیالی آسوده از کیفیت و دوام محصولات، مبلمان خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امید است این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را درمورد مطلب مقابل با ما در میان بگذارید.

 

مبل لونا را دراینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *